Praca GŁÓWNY INŻYNIER DS. JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
definiowanie i wdrażanie strategii testowej, pełnienie roli mentora dla innych testerów w zespole, analizowanie regression test suite, kierowanie projektowaniem, kodowanie i wykonanie zautomatyzowanych skryptów testowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 8 000 - 20 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: w zależności od doświadczenia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GŁÓWNY INŻYNIER DS. JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA

Data zakończenia pracy: 31.01.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe lub doktorat, kierunek: informatyka, biegła znajomość systemów i sieci komputerowych, znajomość podstaw języków programowania, umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji systemów i sieci komputerowych, wiedza z zakresu SCRUM/AGILE, narzędzi: QTP, SOA test, SELENIUM.

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 13.01.2016