Praca GŁÓWNA KSIĘGOWA Marki Biuro Rachunkowe HOME TAX

Legionowa 59c, 05-270 Marki, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie księgowości spółek prawa handlowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: plus premia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GŁÓWNA KSIĘGOWA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Marki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wołomiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Marki

Zawód: księgowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 200 PLN

Nazwa pracodawcy: Biuro Rachunkowe HOME TAX

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: wołomiński

Gmina pracodawcy: Marki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Marki

Ulica pracodawcy: Legionowa

Numer budynku pracodawcy: 59c

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Zawód wykonywany przez pracownika: księgowy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK W DZIALE PRODUKTÓW ŚWIEŻYCH - od 2 000 PLN

obsługa klienta na dziale mięso, wędliny, warzywa, przygotowanie ekspozycji stoiska, dbałość o jakość oferoowanych produktów
Carrefour Polska Sp. z o.o. - 2016-06-20 - Wołomin (mazowieckie)

KOSMETYCZKA - do 1 850 PLN

przeprowadzanie zabiegów kosmetycznych z możliwością przyuczenia
Ewa Kowalska SALON KOSMETYCZNY - 2016-07-07 - Radzymin (mazowieckie)

ZASTĘPCA KIEROWNIKA MARKETU - do 2 500 PLN

Praca na hali sprzedaży. Tworzenie zamówień. Zarządzanie personelem. Prowadzenie marketu wg. standardów firmy. Wykształcenie min. zawodowe. Mile widziane doświadczenie pracy w branży spożywczej. Książeczka sanepid.
Dino Polska S.A. - 2016-03-04 - Jadów (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI OPAKOWAŃ Z TEKTURY "C" - do 2 000 PLN

Przygotowanie materiałów do produkcji, czyszczenie użytków, odbieranie przekładek, sprzątanie stanowisk pracy
KARTONAT Michał Markuszewski - 2017-02-24 - Kobyłka (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Zielonka (mazowieckie)

GLAZURNIK - do 1 850 PLN

Układanie wieloformatowych płytek na dużych powierzchniach, prac przy maszynach do cięcia płytek, wysoka jakość przy układaniu. Wykształcenie zawodowe, doświadczenie zawodowe min. 3 lata. Umiejętność układania płytek.
SERHIY POLNYY ADVENTIS - 2016-08-24 - Wołomin (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN GASTRONOMICZNYCH - do 2 000 PLN

obsługa maszyn
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Rasztów (mazowieckie)

SZTUKATOR - do 1 000 PLN

wykształcenie zawodowe, staz pracy min. 2 latana w/w stanowisku, sztukowanie brakujących elementów, nakladanie tynków na siatce drucianej i doklejanie elementów, elementy stylizacyjno - dekoracyjne,
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Zielonka (mazowieckie)

SZTUKATOR - STIUKARZ - do 2 000 PLN

Konserwacja zabytków, renowacja pomników, elewacje zabytkowe
ART-REKO Sp. zo.o. - 2017-02-07 - Ząbki (mazowieckie)

PIEKARZ K/M - od 3 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Marki (mazowieckie)

BRUKARZ - od 1 900 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Tłuszcz (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Obsługa kasy fiskalnej i krajalnicy żywności, sprzedaż i przyjmowanie zapłaty, metkowanie i układanie towaru na półkach, utrzymywanie czystości w obrębie sklepu, dbanie o należytą ekspozycję towarów w sklepie
Zakład Mięsny "Wierzejki" J.M. Zdanowscy Sp.J. - 2016-11-24 - Wołomin (mazowieckie)

LISTONOSZ K/M - od 2 050 PLN

jw
Poczta Polska S.A. - 2016-08-03 - Wołomin (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY W ZESPOLE INFORMATYKI - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Wołomin (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO NA RYNEK BIAŁORUSKI - od 1 040 PLN

Planowanie optymalnej trasy przejazdu, kierowanie samochodem dostawczym, dostarczanie przewożonych towarów oraz ich odbiór, także na terenie Białorusi i Rosji, prowadzenie dokumentacji przewozu oraz dokumentacji samochodu dostawczego, także w języku białoruskim i rosyjskim
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Marki (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY W DZIALE SPRZEDAŻY - od 3 000 PLN

telefoniczne przyjmowanie zamówień od klientów, wprowadzanie faktur zakupu, wystawianie faktur sprzedaży.
FLORADA Sp z o. o. - 2015-12-01 - Zielonka (mazowieckie)

SZTUKATOR-RENOWACJA - do 2 000 PLN

wykształcenie średnie budowlane sztukator, staż pracy 2 lata, uprawnienia do pracy na wysokości,
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Radzymin (mazowieckie)

DYREKTOR PRODUKCJI - od 5 500 PLN

Zarządzanie pracą obszaru produkcyjnego oraz obszaru techniczno - rozwojowego przedsiębiorstwa, ze szczególnym uwzględnieniem optymalizacji procesów produkcyjnych, organizowanie pracy działu produkcji, pełnienie nadzoru nad odpowiednim poziomem technicznym, przygotowywanie w firmie dokumentacji technicznej, zarządzanie infrastrukturą techniczną i parkiem maszynowym działu produkcji, zapewnienie odpowiedniego stanu technicznego pomieszczeń produkcyjnych oraz maszyn i urządzeń, w tym pełnienie nadzoru nad realizacją zaplanowanych prac naprawczych, konserwacyjnych i remontowych, planowanie i nadzorowanie realizacji projektów inwestycyjnych, uczestniczenie w opracowaniu budżetu organizacji w części dotyczącej budżetu produkcji.
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Zawady (mazowieckie)

DORYWCZE PRACE POMOCNICZE PRZY WYPIEKU WYROBÓW CUKIERNICZYCH ORAZ PORZĄDKOWYCH - od 1 850 PLN

Pomoc przy produkcji wyrobów cukierniczych, prace porządkowe
CUKIERNIA MTGMURCZYK TERESA GMURCZYK - 2016-11-08 - Nowe Załubice (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - do 966 PLN

Dbanie o ekspozycje towaru, obsługa klienta. Wykształcenie zawodowe handlowe.
GOLDEN SERWIS - 2016-03-11 - Zielonka (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWY DRÓG. - do 925 PLN

Wykonywanie prac związanych z budową nawierzchni drogowych, układanie nawierzchni oraz kostki brukowej. Wykształcenie zawodowe budowlane. Doświadczenie zawodowe 3 lata. Umiejętność czytania projektów drogowych. Uprawnienia na piłę spalinową, zagęszczarki.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Marki (mazowieckie)

SZPACHLARZ - do 1 100 PLN

wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne budowlane, staż pracy min. 1 rok, szpachlowanie, szlifowanie, malowanie,
G&K Jerzy Kędzierewski - 2016-12-01 - Marki (mazowieckie)

ZBROJARZ - do 500 PLN

wykształcenie zawodowe, staż pracy min. 6 miesięcy, uprawnienia na sprzęt budowlany w tym koparki, przygotowanie i zmontowanie zbrojenia, przygotowanie i ułożenie mieszanki betonowej, wybór odpowiednich stalowych prętów,
kontakt przez PUP - 2016-12-19 - Marki (mazowieckie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - 2 500 - 3 000 PLN

rozładunek/załadunek; kompletacja zamówień; kompletacja palet; obsługa wózka widłowego
ESA s.r.o. Sp z o.o. Oddział w Polsce - 2016-04-15 - Radzymin (mazowieckie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

Korytowanie, wykonywanie podbudów, układanie kostki i roboty towarzyszące
Jakość Bis Sp. z o.o. - 2016-10-06 - Ząbki (mazowieckie)

OPERATOR CENTRALI TELEFONICZNEJ (N) - od 1 850 PLN

obsługa centrali telefonicznej
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Kobyłka (mazowieckie)

CZYŚCICIEL POJAZDÓW - od 2 000 PLN

czyszczenie pojazdów, odnowa lakieru
INS-CIOK AUTO MYJNIA RAFAŁ CIOK - 2017-01-04 - Tłuszcz (mazowieckie)

TYNKARZ M/K ( J. ROSYJSKI) - od 2 700 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Kobyłka (mazowieckie)

KIEROWCA - DOSTAWCA - od 925 PLN

Dostarczanie, rozładunek, załadunek produktów typu NON - FOOD do określonych punktów według PACKING - LIST, dbanie o powierzone mienie firmy
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Ząbki (mazowieckie)

KIEROWCA UBER "C" - do 1 100 PLN

Kierowca UBER, obsługa nawigacji
W. BREND Sp. z o.o. - 2017-02-23 - Ząbki (mazowieckie)

Wybierz miejscowość