Praca GLAZURNIK Oleśnica Zakład Instalacji Budowlanych S.C.

Wileńska 31, 56-400 Oleśnica, powiat: oleśnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
licowanie ścian glazura, ukladanie, gresu, granitu i marmuru

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GLAZURNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Oleśnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: oleśnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Oleśnica

Zawód: glazurnik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 29.03.2018

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Glazurnik (wymagany staż - lata: 5)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: umiejętności w zawodzie

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: Zakład Instalacji Budowlanych S.C.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
wymagane wykszt. zawodowe ( każde), 5 lat w zawodzie glazurnik, umiejętności w zawodzie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : od 7.oo do 15.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: oleśnicki

Gmina pracodawcy: Oleśnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Oleśnica

Ulica pracodawcy: Wileńska

Numer budynku pracodawcy: 31

Profil działalności pracodawcy:
Zakład Instalacji Budowlanych Aleksander Stahlberger Teresa Stahlberger

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: glazurnik

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 09.03.2016