Praca GLAZURNIK Mielec kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: glazurnik

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: GLAZURNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mielec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mielecki

Zawód: glazurnik

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 15.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: gimnazjalne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętność wykonywania prostych prac budowlanych

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Chopina 16a, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Oferta odbywania stażu dla bezrobotnych powyżej 30 roku życia, posiadających ustalony przez Urząd Pracy odpowiedni profil pomocy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta do Powiatowego urzędu Pracy w Mielcu w celu otrzymania skierowania.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: mielecki

Gmina pracodawcy: Mielec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mielec

Ulica pracodawcy: Chopina

Numer budynku pracodawcy: 16a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: glazurnik

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 09.05.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Robotnik budowlany
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Stanisławów (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Prowadzenie biura, obsługa urządzeń biurowych, przygotowywanie dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

POMOCNICZY PRACOWNIK NA PAKOWALNI - 997,4 PLN

składanie opakowań, mycie pojemników, pomoc w sortowaniu warzyw i owoców
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Wąsosz (dolnośląskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 1 850 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych, pomiary instalacji
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Lubartów (lubelskie)

EKSPEDIENTKA - od 1 900 PLN

Dla osób do 30 roku życia:Sprzedaż klientom towarów, przyjęcie i wykładanie towarów na półki sklepowe, higiena sklepu.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Łódź (łódzkie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

LEKARZ WETERYNARII (POWER) - 997,4 PLN

zapoznanie się z przepisami dotyczącymi BHP i prawo pracyzapoznaniew się z prowadzoną dokumentacją medycznąnauka metod badania klinicznegowykonywanie badań RTG, EKG, USG, biochemicznych, morfologicznych
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Gdynia (pomorskie)

ELEKTROMECHANIK - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Białystok (podlaskie)

Naprawa mechaniczna i elektromechaniczna samochodów osobowych, bus i ciężarowych.
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Stojadła (mazowieckie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY - od 2 400 PLN

Prace administarcyjno - biurowe.
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 2 000 PLN

Sprzątaczka biurowa
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Ciechocin (kujawsko-pomorskie)

KELNER - od 1 850 PLN

przyjmowanie zamówień od klientów, obsługa, realizacja oraz sporządzanie rachunków, przygotowywanie lokalu do otwiarcia, organizacja imprez
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Cedynia (zachodniopomorskie)

RECEPCJONISTA SERWISU - od 1 850 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Branża motoryzacyjna, kontakt z klientem, odpisywanie na maile, przygotowywanie ofert serwisowych, obsługa baz danych. Praca na dwie zmiany w godzinach 08:00-20:00
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Łódź (łódzkie)

POMOCNIK DROGOWY - do 1 900 PLN

Dyspozycyjność, wykonywanie kompleksowych robót drogowych, remonty nawierzchni betonowych, wykonywanie od podstaw ulic, placów. Wykształcenie zawodowe budowlane. Doświadczenie zawodowe min. 1,5 roku. Uprawnienia operatora koparko-ładowarki.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Radzymin (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Maleniska (podkarpackie)

SORTOWACZ MATERIAŁÓW DRZEWNYCH - od 1 000 PLN

sprawdzanie jakości drewna
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Łuków (lubelskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klinetów, ekspozycja towaru, kasy fisklanej
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

Zapoznanie sie z asortymentem, z technikami sprzedaży. Sprawdzanie dostaw. Zapoznanie się z obsługa systemu komputerowego.
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Płock (mazowieckie)

prace w biurze zakładu
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Kutno (łódzkie)

POMOCNIK DEKARZA - 997,4 PLN

pomoc w wykonywaniu pokryć dachowych
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Wąsosz (dolnośląskie)

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Nętkowo (zachodniopomorskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ - od 2 200 PLN

Obsługa obrabiarek skrawających, kontrola jakościowa produktów, czyszczenie i konserwacja maszyn. Wymagany dobry stan zdrowia - ciężka praca fizyczna. Mile widziane doświadczenie w zawodach: tokarz, szlifierz, frezer - jednak nie jest to warunek konieczny.
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedarz hurtowa towarów, zamawianie towarów od handlowców pochodzenia wietnamskiego, jak i z kraju Wietnam, prowadzenie negocjacji z kontrachentami pochodzenia wietnamskiego
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Jabłonowo (mazowieckie)

Bezpośrednia obsługa klientów księgarni, obsługa kasy fiskalnej, udział w przygotowywaniu zamówień oraz w ich odbiorze, nauka obsługi księgarni internetowej/ sklepu internetowego.Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Śródmieście
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

LAKIERNIK PROSZKOWY - od 1 850 PLN

Lakierowanie elektrostatyczne różnego rodzaju elementów wykonywanych z różnego rodzaju materiałów
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Pruszków (wielkopolskie)

MONTAŻYSTA PODPODESZEW - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Radom (mazowieckie)

KIEROWCA POJAZDU PONIŻEJ 3,5T - od 1 850 PLN

Dostawa towaru do wskazanych miejsc.
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

1857U TECHNIK SERWISANT - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Radom (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

wg zakresu
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)