Praca Nowy Secymin - oferty pracy

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy Nowy Secymin, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 8 ofert pracy Nowy Secymin.

GLAZURNIK - od 13,7 PLN

Praca na terenie zgodnie ze zleceniem. Wykonywanie okładzin ściennych z płytek, wykonywanie i naprawa posadzek oraz okładzin schodów, wykonywanie kalkulacji i kosztorysów robót glazurniczych
kontakt przez PUP - 2018-02-08 - Nowy Secymin (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 200 PLN

Wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu okładzin ściennych z płytek. Mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów takich jak: beton, gips, klej. Ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych. Praca na terenie całego kraju.
GLAZ-BUD Dobrzyński Michał - 2017-10-17 - Nowy Secymin (mazowieckie)

GLAZURNIK - 13 - 15 PLN

Wykonywanie okładzin ściennych z płytek, mozaik artystycznych z płytek. Wykonywanie i naprawa posadzek oraz okładzin schodów i pochylni z płytek. Wykonywanie kalkulacji i kosztorysów robót glazurniczych. Praca na terenie całego kraju według zlecenia.
kontakt przez PUP - 2017-05-16 - Nowy Secymin (mazowieckie)

GLAZURNIK - od 15 PLN

Wykonywanie okładzin ściennych z płytek, mozaik artystycznych z płytek, wykonywanie i naprawa posadzek oraz okładzin schodów i pochylni z płytek, wykonywanie kalkulacji i kosztorysów robót glazurniczych.
GLAZ-BUD Dobrzyński Michał - 2016-12-23 - Nowy Secymin (mazowieckie)

GLAZURNIK - od 2 500 PLN

Przygotowanie podłoża, układanie płytek zgodnie z projektem. Miejsce wykonywania pracy - Warszawa
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Nowy Secymin (mazowieckie)

GLAZURNIK - od 15 PLN

Wykonywanie okładzin ściennych z płytek, mozaiki atystyczne z płytek, wykonywanie i naprawa posadzek oraz okładzin schodów i pochylni z płytek, wykonywanie kalkulacji i kosztorysów robót glazurniczych.
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Nowy Secymin (mazowieckie)

GLAZURNIK - 12 - 15 PLN

Wykonywanie okładzin ściennych z płytek, mozaiki atystyczne z płytek, wykonywanie i naprawa posadzek oraz okładzin schodów i pochylni z płytek, wykonywanie kalkulacji i kosztorysów robót glazurniczych.
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Nowy Secymin (mazowieckie)

OPERATOR KOPARKO - ŁADOWARKI - od 1 850 PLN

Wykopy, niwelacje terenu, załadunki.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Nowy Secymin (mazowieckie)

Wybierz powiat

Wybierz województwo

Wybierz kraj