Praca GLAZURNIK Gdynia INVEST PEL Janusz Pellowski

Łowicka 81, 81-504 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie gruntu (oczyszczenie, wyrównanie, nałożenie zaprawy z cementu lub innego materiału), układanie, wykładanie różnego rodzaju powierzchni (ściany, podłogi, schody) płytkami ceramicznymi lub innymi materiałami budowlanymi.

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1850 zł brutto

Nazwa stanowiska: GLAZURNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdynia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdynia

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdynia

Zawód: glazurnik

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: polski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Minimum 5 lat doświadczenia w zawodzie, wymagana wiedza i umiejętności z zakresu elektryki oraz hydrauliki.

Nazwa pracodawcy: INVEST PEL Janusz Pellowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Świętego Jacka 2, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: wejherowski

Gmina pracodawcy: Wejherowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wejherowo

Ulica pracodawcy: Świętego Jacka

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Zawód wykonywany przez pracownika: glazurnik