Praca GG/ POMOC KUCHENNA Świerki GEO BLAST Sp. z o.o.

Bartnica 36c, 57-451 Świerki, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: of. 11jGł/16

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 8 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: praca w systemie 2 dni pracy, 2 dni wolnego

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: GG/ POMOC KUCHENNA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świerki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nowa Ruda

Zawód: pomoc kuchenna

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 8 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie w gastronomii - możliwość przyuczenia, praca w kuchni restauracji

Nazwa pracodawcy: GEO BLAST Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kłodzki

Gmina pracodawcy: Nowa Ruda

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świerki

Ulica pracodawcy: Bartnica 36c

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu

Zawód wykonywany przez pracownika: pomoc kuchenna