Praca GALWANIZER Mielec kontakt przez PUP

Stanowisko: GALWANIZER

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: przygotowywanie części pod proces galwaniczny, czytanie rysunku technicznego, wykonywanie procesu zgodnie ze specyfikacją technologiczną, kontrola przygotowanych części

Data publikacji: 2016-08-19

Lokalizacja: Mielec (podkarpackie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
przygotowywanie części pod proces galwaniczny, czytanie rysunku technicznego, wykonywanie procesu zgodnie ze specyfikacją technologiczną, kontrola przygotowanych części

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: GALWANIZER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mielec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mielecki

Zawód: galwanizer

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wykształcenie minimum zawodowe,

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Chopina 16a, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Oferta odbywania stażu dla bezrobotnych powyżej 30 roku życia, posiadających ustalony przez Urząd Pracy odpowiedni profil pomocy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta do Powiatowego urzędu Pracy w Mielcu w celu otrzymania skierowania.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: mielecki

Gmina pracodawcy: Mielec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mielec

Ulica pracodawcy: Chopina

Numer budynku pracodawcy: 16a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: galwanizer

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 19.08.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Trzcianka (wielkopolskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

Pomoc przy produkcji mebli, przenoszenie elementów mebli na magazyn.
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Opatów (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Żory (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 000 PLN

obsługa klienta i kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-05-04 - Zabrze (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż art spożywczo - przemysłowych.
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Sitaniec (lubelskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Jeżewo Stare (podlaskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac stolarskich.Obróbka drewna, montaż przygotowanych elementów (montaż okien, drzwi).GIEŁDA PUP MIŃSK MAZ. 09.09.16, G. 10:00, S.216
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

KRAWCOWAI - 997,4 PLN

szycie miarowe
kontakt przez PUP - 2017-02-04 - Tłuszcz (mazowieckie)

KASJER WALUTOWY - od 1 850 PLN

Prowadzenie skupu i sprzedaż zagraniczna środków pieniężnych, dokonywanie wpłat i wypłat z kont, obsługa lokat walutowych, sporządzanie i wydawanie klientom potwierdzeń wykonywanych operacji gotówkowych i bezgotówkowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Tarnowskie Góry (śląskie)

BARMAN - do 2 000 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Olkusz (małopolskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I DOSTAWCZYCH - od 1 850 PLN

Ustalanie wad i uszkodzeń zespołów i mechanizmów pojazdu, usuwanie usterek pojazdu. Wymagane wykształcenie średnie, doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość budowy: silników spalinowych, zawieszenia, układu napędowego, podwozia, nadwozia.
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Mysłowice (śląskie)

STYLISTKA PAZNOKCI - KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

do uzgdn.
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Sanok (podkarpackie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

wydawanie i przyjmowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Nieczajna Górna (małopolskie)

Zgodnie z umową.
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Ropczyce (podkarpackie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER).Wykształcenie średnie; obsług komputera, urządzeń biurowych; zakres obowiązków: przyjmowanie wniosków klientów OPS, obsługa korespondencji, przyg. decyzji; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2017-06-13 - Gliwice (śląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

1. Sortowanie, przebieranie, przerabianie warzyw, warzenie warzyw.2. Układanie i owijanie warzyw na paletach. 3. Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu.4. Inne czynności wskazane przez pracodawcę.
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Gozdków (łódzkie)

KRAWIEC/KRAWCOWA - od 2 000 PLN

Niekaralność, chęci nauki zawodu, zdolności manualne.
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Racibórz (śląskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

zabiegi kosmetyczne
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Gorlice (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 000 PLN

Zadaniowe wykonywanie prac w gospodarstwie sadowniczym, pielęgnacja sadu i upraw jagodowych oraz przygotowanie owoców do sprzedaży, ustawiczne dbanie o higienę stanowiska pracy, sadzenie drzewek
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Grudzkowola (mazowieckie)

GLAZURNIK - od 2 550 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Warszawa (mazowieckie)

SPECJALISTA ORGANIZACJI I ZARZĄDZANIA W OCHRONIE ZDROWIA - od 2 100 PLN

obsługa i organizacja przyjęć pacjentów komercyjnych w zakresiemedycyny estetycznej
kontakt przez PUP - 2017-05-31 - Częstochowa (śląskie)

KIEROWCA KAT.B-MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

rozładunek, załadunek, prace fizyczne,godz. pracy 8.00-16.00
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Moskorzew (świętokrzyskie)

STOLARZ - 997,4 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Gać (kujawsko-pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 000 PLN

Prowadzenie rozmów handlowych z klientami z rynku wschodniego. Aktywny udział podczas negocjacji. Poszukiwanie nowych klientów. Budowanie bazy klientów.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

KELNER/KELNERKA - 997,4 PLN

według zakresu obowiązków
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Chocianowice (opolskie)

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - od 2 500 PLN

zadania wykonywane przez robotników budowlanych robót wykończeniowych będą obejmować: wykonywanie różnorodnych prac wykończeniowych w budownictwie, takich jak: prace murarskie np. związane z budową ścianek działowych, prace tynkarskie, osadzanie stolarki i ślusarki budowlanej oraz jej szklenie, wykonywanie różnego typu podłóg oraz prac glazurniczych; licowanie ścian i sufitów płytami gipsowo-kartonowymi w celu uzyskania idealnie gładkiej i równej powierzchni; montaż konstrukcji nośnej z profili aluminiowych lub z innych materiałów oraz mocowanie płyt gipsowo-kartonowych przy wykonywaniu ścianek działowych; montaż żaluzji okiennych zewnętrznych i wewnętrznych, bram rolowanych, rolet itp.; wykonywanie innych zadań pokrewnych
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Zielona Góra (lubuskie)