Praca ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH Milejów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Milejów, powiat: piotrkowski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
Naprawa instalacji elektrycznych w samochodach i naczepach, diagnostyka komputerowa

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Milejów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: piotrkowski

Zawód: elektromechanik pojazdów samochodowych*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: prawo jazdy kat. B, 1 rok doświadczenia

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Dmowskiego 27, 97-300 Piotrków Trybunalski, powiat: m. Piotrków Trybunalski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Piotrków Trybunalski

Gmina pracodawcy: Piotrków Trybunalski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Piotrków Trybunalski

Ulica pracodawcy: Dmowskiego

Numer budynku pracodawcy: 27

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik pojazdów samochodowych*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 08.07.2016