Praca FRYZJERKA DAMSKO-MĘSKA Zielona Góra STUDIO PAZNOKCI

Stanowisko: FRYZJERKA DAMSKO-MĘSKA

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: według stanowiska

Data publikacji: 2016-09-28

Lokalizacja: Zielona Góra (lubuskie)

Pracodawca: STUDIO PAZNOKCI

1-Maja 14, 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJERKA DAMSKO-MĘSKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Zawód: fryzjer*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie zawodowe: fryzjerstwo, minimum 2 lata doświadczenia

Nazwa pracodawcy: STUDIO PAZNOKCI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt tel.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: 1-Maja

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*