Praca FRYZJER Żory Atelier Fryzjersko-Kosmetyczne DEGGER Justyna Witalis

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: od 500 PLN

Zakres obowiązków: strzyżenia, modelowanie,trwała, koloryzacja

Data publikacji: 2016-05-05

Lokalizacja: Żory (śląskie)

Pracodawca: Atelier Fryzjersko-Kosmetyczne DEGGER Justyna Witalis

Miejsce pracy:
Bankowa 4a/5, 44-240 Żory, powiat: m. Żory, woj: śląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.25

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żory

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Żory

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żory

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy:
Atelier Fryzjersko-Kosmetyczne DEGGER Justyna Witalis

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 9-20

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Żory

Gmina pracodawcy: Żory

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żory

Ulica pracodawcy: Bankowa

Numer budynku pracodawcy: 4a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

OPERATOR WTRYSKU - od 2 000 PLN

obsługa wtryskarki, wymiana formy, ustawienie podstawowych parametrów, produkcja komponentów plastikowych o wymaganych parametrach ilości i jakości -
SL Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2017-08-22 - Żory (śląskie)

FRYZJER - 2 000 - 3 000 PLN

Usługi fryzjerskie: farbowanie, strzyżenie itp. Praca w Bielsku-Białej, na podstawie umowy zlecenia. Proponowane wynagrodzenie: 2 000- 3 000 zł brutto za wykonanie zlecenia.
GÓRKA ROBERT F.U.H. "AFRO" ROBERT GÓRKA - 2016-07-27 - Bielsko-Biała (śląskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

staż w salonie piękności
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Ustroń (śląskie)

FRYZJER - do 1 750 PLN

Strzyżenie, farbowanie, upinanie.
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

STRZYŻENIE, KOLORYZACJA
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR MASZYN DO ROZRUCHU - do 3 000 PLN

operator maszyny rozruchowej, powtarzające się czynności
kontakt przez OHP - 2016-07-05 - Żory (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - 997,4 PLN

nawiązywanie kontaktów (osobistych, telefonicznych, mailowych) i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami biznesowymi, w tym także negocjowanie warunków współpracy; przygotowywanie ofert handlowych; budowanie pozytywnego wizerunku firmy; tworzenie bazy klientów; przygotowywanie i wysyłanie ofert dla klientów
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Żory (śląskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY PRZY PRACACH Z ZAGOSPODAROWANIEM TERENÓW ZIELENI - od 2 000 PLN

prace związane z koszeniem i wygrabianiem trawy
SOBIK GRZEGORZ - 2017-07-18 - Żory (śląskie)

nauka zabiegów pielęgnacyjnych, strzyżenie włosów
kontakt przez PUP - 2017-10-06 - Chorzów (śląskie)

SPRZEDAWCA- ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

dorabianie kluczy opraz wyrabianie pieczątek, naprawa obuwia, wymiana baterii w zegarkach, sprzedaż zegarków, art. obuwniczych, militarii, portfeli, obsługa ksero.
EXPERT MULTISERWIS Łukasz Maćkiewicz - 2016-03-07 - Żory (śląskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Koloryzacja, upięcia fryzur, strzyżenie damskie, męskie (cv + list motywacyjny na adres e-mail: salon.dotykpiekna (at) gmail.com)
Stańco Joanna Salon Urody ,"Dotyk Piękna" - 2016-06-13 - Tomice (małopolskie)

obsługa klienta, strzyżenie, trwałe
Iwona Teleszewska Salon Fryzjerski ,,Iwona'' w Białowieży - 2016-01-29 - Białowieża (podlaskie)

HOSTESSA - do 13 PLN

Pomoc przy produkcji produktów cukierniczych
kontakt przez OHP - 2017-07-06 - Żory (śląskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
PRACOWNIA FRYZJERSKA ANNA SABINIARZ - 2017-03-16 - Chojnice (pomorskie)

Zgodny z oferowanym stanowieskiem. Wykształcenie min. zawodowe z tytułem czeladnika, mile widziane doświadczenie
U Gosi Małgorzata Szudyga - 2016-05-05 - Mysłowice (śląskie)

FRYZJER - od 1 750 PLN

obsługa klienta, strzyżenie, modelowanie, balejage
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Gniezno (wielkopolskie)

Obsługa klienta, strzyżenie damsko-męsknie, balejaż, koloryzacja
Salon Fryzjerski Marek Czylkowski - 2016-08-31 - Rumia (pomorskie)

strzyżenie męskie oraz damskie, modelowanie, upięcia, baleyage, nakładanie farb
Studio urody ANNA Anna Obirek - 2017-01-19 - Wawrzeńczyce (małopolskie)

FRYZJER - od 1 000 PLN

Fryzjerstwo damsko - męskie
BEATA CISOWSKA FRYZJERSTWO - 2017-07-07 - Przeciszów (małopolskie)

Pełny zakres fryzjerstwa damsko-męskiego.
SARA Firma Handlowo-Usługowa S.Cabajewski - 2017-04-21 - Gdów (małopolskie)

Mycie, strzyżenie, modelowanie, koloryzacja, trwała ondulacja, upinanie fryzur wieczorowych
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Sieradz (łódzkie)

Usługi fryzjerskie oraz obsługa salonu fryzjerskiego.
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Zabrze (śląskie)

kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Garwolin (mazowieckie)

FRYZJER - 2 000 - 2 500 PLN

Obsługa klienta: m.in. strzyżenie damskie i męskie, modelowanie, upinanie, farbowanie. Praca dwuzmianowa w godzinach od 08.00 do 20.00.
Firma Handlowo Usługowa Grażyna Selwiak - 2017-01-05 - Siedlce (mazowieckie)

PRACOWNIK DZIAŁU LOGISTYKI - PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

obsługa procesów logistycznych zw. z zaopatrzeniem, produkcją, gospodarką magazynową, sporządzenie dokumentacji, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Żory (śląskie)

Wykonywanie usług fryzjerskich, dbanie o czystość stanowiska.
Monika Kubiak SALON FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY MONIQ - 2016-05-30 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

strzyżenie damsko - męskie
FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "BARTOLINI" Roman Goluch - 2016-02-05 - Morąg (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - od 1 860 PLN

wykonywanie strzyżeń damsko - męskich, koloryzacja, trwała, upięcia okolicznościowe, dla bezr. do 30 roku zycia
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Przeworsk (podkarpackie)