Praca FRYZJER Zielona Góra kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
przygotowanie projektów i stylizacji fryzjerskich, posługiwanie się mikrokamerą, zabiegi typu renev, keratynowe prostowanie włosów, tworzenie wzorków we włosach, przedłużanie i zagęszczanie włosów, umbre, balejaż, flomebajage, czesanie, modelowanie, tworzenie upięć, podpięć na wesela, komunie itp., cięcie "na tępo, na pióro", punktowanie, strzyżenie niestopniowane, cieniowanie, pikowanie, separowanie, koloryzacja włosów metodą światłocienia, makijaż włosów, koloryzacja zmywalna

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.75

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 388 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 388 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie zawodwoe, 2 lata w ciągu ostatnich pięciu lat doświadczenia zawodwego, szkolenia z zakresu "barberingu", masażu głowy "tao", obsługa mikrokamery,szkolenia z zakresu nowoczesnych technik fryzjerstwa: umbre, flomebalejage, renev, kreatynowego prostowania włosów, zagęszczania włosów, makijażu włosów,koloryzacji metodą światłocienia, koloryzacji zmywalnej

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sienkiewicza 9, 65-443 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*