Praca FRYZJER Zebrzydowice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zebrzydowice, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Fryzjer

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zebrzydowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: cieszyński

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 10.09.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Pszczyńska 134, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Jastrzębie-Zdrój

Gmina pracodawcy: Jastrzębie-Zdrój

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jastrzębie-Zdrój

Ulica pracodawcy: Pszczyńska

Numer budynku pracodawcy: 134

Profil działalności pracodawcy: Usługi fryzjerskie

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA W HANDLU HURTOWYM - od 2 200 PLN

kontakt z klientami, negocjowanie umów, finalizacja kontraktów z klientami z Pakistanu
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Pabianice (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

X
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Kańczuga (podkarpackie)

REFERENT DS. KSIĘGOWYCH - 997,4 PLN

-praca w księgowości
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Wznoszenia budynków mieszkalnych oraz wykańczanie.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Kraków (małopolskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 1 850 PLN

Naprawa samochodów osobowych
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Piekary (małopolskie)

POŃCZOSZNIK - od 1 850 PLN

Nawlekanie maszyn, kontrola jalości produkowanego towaru,konfekcjonowanie produktu.
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

BIBLIOTEKARZ - 997,4 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta, przyjmowanie dostaw, ogólny ład i porządek, rozkładanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Mysłowice (śląskie)

MONTER MEBLI - 997,4 PLN

skręcanie mebli; czyszczenie mebli; zabezpieczanie mebli przed ich ransportem; montaz mebli u klienta;
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Nowiec (pomorskie)

WULKANIZATOR - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Brzeg (opolskie)

BARMAN - 997,4 PLN

Obsługa konsumenta przy barze
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Sieradz (łódzkie)

PRACOWNIK PRALNI - od 1 850 PLN

Obsługa pralni wodnej, prasowanie. Pranie pościeli, obrusów. Mile widziane doświadczenie i chęci do pracy.
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Jarosław (podkarpackie)

KELNER/BARMAN - do 1 850 PLN

obsługa klienta na sali i za barem, przygotowywanie zamówień, dbanie o porządek na sali
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Połczyn-Zdrój (zachodniopomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

pomoc w obsłudze interesantów zgłaszających się do Sekretariatu,sporządxzanie projektów pism.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Zambrów (podlaskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Lębork (pomorskie)

ROBOTNIK PLACOWY - 997,4 PLN

robotnik placowy
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Kikół (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR KOPARKI - od 1 850 PLN

Operator koparki
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Uniejów (łódzkie)

PAKOWACZ RĘCZNY - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Myślenice (małopolskie)

PRACOWNIK DZIAŁU LOGISTYKI - 997,4 PLN

Pracownik działu logistyki
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Swarzędz (wielkopolskie)

INSTRUKTOR DS. PROMOCJI I ORGANIZACJI IMPREZ - 997,4 PLN

programowaniw działalności instytucji w zakresie zaspokajania potrzeb kulturalnych i rekreacyjnych społeczności
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Świdnik (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

cv
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Zielona Góra (lubuskie)

POMOC KUCHENNA - 52 PI - od 1 850 PLN

zmywanie naczyń stołowych oraz sprzątanie sali konsumenckiej
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Świdnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 14 PLN

Praca polega realizacji zamówień produkcyjnych i magazynowych, kompletowanie produktów, pakowanie oraz przygotowywanie do wysyłki.
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW OBSŁUGI KLIENTA - 997,4 PLN

Specjalista do spraw obsługi klienta
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Koszuty (wielkopolskie)

KASJER - SPRZEDAWCA ( REFUNDACJA ZATRUDNIENIA DO 30 R.Ż.) - od 1 850 PLN

Sprzedaż towarów, przyjmownie towaru, wykładanie i sprawdzanie dat
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Sianów (zachodniopomorskie)

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY (ROBOTY PUBLICZNE) - od 2 035 PLN

osoby zarejestrowane z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Zabrze (śląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa klientów.
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Kielce (świętokrzyskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed