Praca FRYZJER Zduńska Wola kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Zduńska Wola, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zduńska Wola

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zduńskowolski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 31.07.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: alg.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Getta Żydowskiego 4, 98-220 Zduńska Wola, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie + CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: zduńskowolski

Gmina pracodawcy: Zduńska Wola

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zduńska Wola

Ulica pracodawcy: Getta Żydowskiego

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 13 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Bangladeszu, obsługa poczty w języku bengalskim, dbanie o relacje z klientami
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOC KRAWIECKA - od 1 900 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Warszawa (mazowieckie)

PROTOKOLANT SĄDOWY - 997,4 PLN

zapoznanie ze strukturą organizacyjną sądu,obieg dokumentów w zakresie korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej,protokołowanie na rozprawach,
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Leszno (wielkopolskie)

STAŻ/PO WER/ - ASPIRANT PRACY SOCJALNEJ - 997,4 PLN

asystowanie przy wydawaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Kostrzyn nad Odrą (lubuskie)

MONTER MECHATRONIK - 997,4 PLN

Opracowywanie dokumentacji technicznejWeryfikacja danych technicznychUdział w diagnostyce i naprawie maszyn pod kontem mechanicznym, elektrycznym i elektronicznym
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Mielec (podkarpackie)

SPRZĄTACZKA - do 1 850 PLN

Wykonywanie prac porządkowych, sprzątanie pomiszczeń biurowych, zaplecza oraz innych pomieszczeń. Praca w godzinach 8:00-17:00.
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Radwanice (dolnośląskie)

MŁODSZY BIBLIOTEKARZ - od 1 860 PLN

ewidencja księgozbioru w systemie bibliotecznym mateusz, pomoc w imprezach o charakterze kulturalnym.
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Kampinos (mazowieckie)

INTROLIGATOR POLIGRAFICZNY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu stanowiącym załącznik do umowy o organizację stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Jarocin (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż asortymentu
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Burzenin (łódzkie)

KIEROWCA KAT. C+E TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - od 4 500 PLN

Transport kontenerów morskich-transport międzynarodowy
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Czerniec (małopolskie)

ASYSTENT ZARZĄDU - 997,4 PLN

asystemt zarzadu
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

Obsługa i kierowanie samochodem marki FIAT Ducato
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Łódź (łódzkie)

ELEKTROMECHANIK POJAZDOWY - od 1 850 PLN

Elektromechanik pojazdowy
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Kozienice (mazowieckie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - 1 850 - 2 500 PLN

sporządzanie dokumentacji projektowej
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Oświęcim (małopolskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

sporządzanie dokumentów księgowych, wprowadzanie dowodów księgowych w księgach rachunkowych, wprowadzanie dokumentów do systemy księgowych, obsługa programów biurowych, tworzenie pism
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Gorlice (małopolskie)

MONTER RUSZTOWAŃ - od 1 850 PLN

Wykształcenie min. podstawowe, brak przeciwwskazań do pracy fizycznej i pracy na wysokościach, montaż , demontaż rusztowań, osoba do przyuczenia, zarejestrowana w PUP.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

POMOC W PAKOWANIU ORAZ WYKONYWANIU NADRUKÓW - do 1 750 PLN

Pakowanie zamówień,Prace magazynowe,Kontrola jakości towarów,Wykonywanie nadruków na gadżetach reklamowych.
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Chorzów (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Łowicz (łódzkie)

MURARZ - do 1 000 PLN

WZNOSZENIE ŚCIAN Z RÓŻNYCH MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH, WYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE (BUDOWLANE), STAŻ PRACY W ZAWODZIE MIN. 3 LATA,
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Szczecin (zachodniopomorskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 1 850 PLN

Obsługa wózka widłowego, załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych oraz przeładunek towarów i inne czynności zawarte we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Rzezawa (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 1 850 PLN

Przewóz towarów w transporcie międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Łuków (lubelskie)

MURARZ -762 - od 1 900 PLN

stawianie budynków, kominów wykonywanie ociepleń budynków
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Namysłów (opolskie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

ZGODNIE Z PROGRAMEM STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Skierniewice (łódzkie)

RPO PRACOWNIK PRODUKCJI - 997,4 PLN

(dla osób 50+ o niskich kwalifikacjach wg. definicji projektu i długotrwale bezrobotne lub osoby niepełnosprawne po 30rż o nislich kwalifikacjach i długotrwale bezrobotne)praca przy produkcji folii stretch, wydawanie i przyjmowanie towaru, obsługa maszyn automatycznych i półautomatycznych, samodzielna realizacja zamówień, gospodarka magazynowa
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR MASZYN (D) - od 1 850 PLN

obsługa wytłaczarki (regranulacji) - zasypywanie surowcami, ustawianie bieżących parametrów w zakresie rodzaju, nadzór i sterowanie maszyną, pakowanie wytworzonego materiału, wymiana sit i noży.
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Tarnów (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Złotoryja (dolnośląskie)

PRACOWNIK POLOWY - od 1 000 PLN

Wykonywanie prac polowych w tym zbieranie kalafiora, malin, marchwi, pielenie upraw.
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Nowe Sioło (podkarpackie)