Praca FRYZJER DAMSKO-MĘSKI Lubin SALON FRYZJERSKI "DAREK"

Stanowisko: FRYZJER DAMSKO-MĘSKI

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: strzyżenie i modelowanie

Data publikacji: 2016-08-12

Lokalizacja: Lubin (dolnośląskie)

Pracodawca: SALON FRYZJERSKI "DAREK"

Tadeusza Kościuszki 14A, 59-300 Lubin, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER DAMSKO-MĘSKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lubin

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane wykształcenie kierunkowe, wymagane umiejętności strzyżenia i modelowania

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: SALON FRYZJERSKI "DAREK"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: ---

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, Godziny : 8-19

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: lubiński

Gmina pracodawcy: Lubin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lubin

Ulica pracodawcy: Tadeusza Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 14A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*