Praca FRYZJER Zawiercie kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zawiercie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zawierciański

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 8

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
staż "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie zawierciańskim (II)" do 29 r.ż. współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Parkowa 2, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV. Kontakt z pracodawcą po uprzedniej weryfikacji i wydaniu skierowania przez doradcę w PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: zawierciański

Gmina pracodawcy: Zawiercie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zawiercie

Ulica pracodawcy: Parkowa

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER - od 2 200 PLN

Branża: glazura, terakota, gresy. Obsługa magazynu.
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Łódź (łódzkie)

SPECJALISTA DS. EKSPORTU - od 1 850 PLN

organizacja transportu w kraju i poza granicą, sporzadzanie dokumentacji transportowej, obsługa klientów, optymalizacja kosztów logistyki
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

MONTER BRAM I BALUSTRAD - od 1 850 PLN

- montaż elementów metalowych (bramy, kraty, balustrady)
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Krosno (podkarpackie)

ROBOTNIK LEŚNY - od 925 PLN

prace związane z leśnictwem
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Wilków (dolnośląskie)

jw
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Warszawa (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Białobrzegi (mazowieckie)

POMOCNIK CUKIERNIKA (STAŻ) - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Miejsce Piastowe (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa urządzeń sklepowych. Dbałość o czystość i estetykę miejsca pracy.
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Wieliszew (mazowieckie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Domaniewice (łódzkie)

MURARZ- TYNKARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Warszawa (mazowieckie)

obsługa klientaeksponowanie towaruprowadzenie renamentu
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

przygotowanie towaru do sprzedaży, obsługa klienta i kasy fiskalnej, prowadzenie dokumentacji.
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Miechów (małopolskie)

Pomoc: obsługa interesanta, prowadzenie dokumentacji sklepowej, zapewnienie odpowiednich warunków przechowywania i wydawania materiałów, obsługa urządzeń biurowych, obsługa komputera, wsparcie kampanii sprzedażowych i promocyjnych, prowadzenie rozmów handlowych z klientami oraz aktywny udział podczas negocjacji.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MURARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNICZY PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac budowlanych i wykończeniowych
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Sadki (kujawsko-pomorskie)

BETONIARZ - od 2 200 PLN

ROBOTY BETONIARSKIE, DROBNE ROBOTY MURARSKIE;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE BUDOWLANE, MIN. 2 LATA DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE BETONIARZ
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ARCHITEKT WNĘTRZ - 997,4 PLN

- obmiary, inwentaryzacje projektowanych inwestycji,- opracowanie układów przestrzennych i funkcjonalnych,- koncepcje plastyczne, kolorystyczne, - dobór materiałów oświetleniowych, wyposażenie projektowanych przestrzeni,- pomoc w sporządzaniu schematów inwestycyjnych,- projekty mebli i opracowania szczegółowe,- kontrola, nadzór nad inwestycjami,- kontrola harmonogramu prac wdrożenia projektu
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Borówiec (wielkopolskie)

ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY - od 1 200 PLN

wspomaganie pracy wietnamskich przedstawicieli handlowych, podtrzymywanie relacji z klientami i kontrahentami z Wietnamu, przygotowywanie ofert handlowych
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPERATOR MASZYNY FALCUJĄCEJ - od 500 PLN

obsługa maszyny falcującej
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Malbork (pomorskie)

SANITARIUSZ SZPITALNY - 997,4 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Tuczno (zachodniopomorskie)

748S - ELEKTROMONTER - od 2 500 PLN

remonty transformatorów, pomiary elektryczne, montaż szaf sterowniczych
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK SKLEPU W DZIALE NABIAŁ - od 1 850 PLN

Pracownik sklepu w dziale nabiał
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Kraków (małopolskie)

POMOC SPRZEDAWCY- ARANŻATOR - 997,4 PLN

zgodnie z dołaczonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Gilowice (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace związane z konserwacją dróg
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Prudnik (opolskie)

POZOSTALI DZIENNIKARZE - od 1 400 PLN

Pisanie tekstów w języku rosyjskim, ukraińskiem. Przygotowywanie tekstów do opublikowania na wybranych serwisach, opracowywanie, selekcja i redagowanie tekstów, współpraca z grafikami i działem technicznym w celu nadania odpowiedniego kształtu graficznego i wizualnego materiałów przeznaczonych do publikacji, bieżące prace redakcyjne, współpraca w zespole ukraińsko-rosyjskojęzycznym.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Kraków (małopolskie)

OGRODNIK - PRACE PORZĄDKOWE - od 2 100 PLN

prace porządkowe i ogrodnicze
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Warszawa (mazowieckie)

MURARZ - do 2 500 PLN

Wykonywanie ścianek i murków. Miejsce pracy - Wrocław oraz woj. dolnośląskie (wyjazdy w delegacje 5-dniowe w ramach pełnego oddelegowania).
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Wrocław (dolnośląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed