Praca FRYZJER Zawiercie kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zawiercie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zawierciański

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 8

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
staż "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie zawierciańskim (II)" do 29 r.ż. współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Parkowa 2, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV. Kontakt z pracodawcą po uprzedniej weryfikacji i wydaniu skierowania przez doradcę w PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: zawierciański

Gmina pracodawcy: Zawiercie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zawiercie

Ulica pracodawcy: Parkowa

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POSADZKARZ - od 2 200 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Robotnika gospodarczego
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Podhorce (lubelskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ - od 1 850 PLN

rozbiór mięsa z indyka na elementy
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Sława (lubuskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - od 2 000 PLN

-wykonywanie czynności pielęgnacyjnych-utrzymanie porządku i czystości-karmienie podawanie posiłków-wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego-rozmowy i spacery z mieszkańcami
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Stara Rudnica (zachodniopomorskie)

POMOCNIK KONSERWATORA MASZYN - od 2 100 PLN

Zapoznanie z produkcją, wymiana części maszyn pod nadzorem konserwatora. Utrzymanie porządku. Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe techniczne lub mechaniczne, lub średnie techniczne.
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Mysłowice (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY PFRON) - od 1 850 PLN

Prace porządkowe na terenie zakładu pracy
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Piątki (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaz towarów, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Chełm (lubelskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kasjer - sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Bielawa (dolnośląskie)

SPECJALIST DS. OBSŁUGI KLIENTA (STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż.) - 997,4 PLN

Zapoznanie z zasadami obsługi klientów hurtowni i inne
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Koszalin (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

pomoc w przygotowaniu posiłków dla dzieci
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Małkinia Górna (mazowieckie)

POZOSTALI OPIEKUNOWIE DZIECIĘCY - 997,4 PLN

praca opiekuńczo-wychowawcza i terapeutyczna z dziećmi i młodzieżą oraz rodziną dzieci ze środowisk zagrożonych patologią i pauperyzacją z rejonu Częstochowy
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Częstochowa (śląskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 750 PLN

obsługa szorowaczki
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Przysucha (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA W HOTELU - od 925 PLN

sprzatanie w hotelu
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Ruda Śląska (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY - od 1 850 PLN

wyplewienie, sortowanie, sadzenie, pakowanie sadzonek truskawek, malin i szparag. Wynagrodzenie 1850,00 zł / brutto
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Janiszowice (lubuskie)

KELNER - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Zawiercie (śląskie)

ELEKTROMECHANIK - od 2 000 PLN

obsługa i naprawa maszyn
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Niemierzyno (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Dbanie o stanowisko pracy. Obsługa Klientów Naliczanie cen. Układanie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Markusy (warmińsko-mazurskie)

MONTER INSTALACJI SANITARNO- GRZEWCZYCH - od 2 000 PLN

Montaż instalacjii sanitarniej i grzewczej wewnętrznej i zewnętrznej, obsługa elektronarzędzi, wykształcenie zawodowe , doświadczenie od 1-2 lat.
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

WOŹNY - 997,4 PLN

Wykonywanie prac związanych z utrzymaniem czystości w pomieszczeniach i na zewnątrz budynku szkoły
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Płock (mazowieckie)

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

wyszukiwanie kontrahentów z Chin, nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów , negocjowanie warunków umów
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SEKRETARKA - od 1 000 PLN

wg. oferty
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Jankowice Wielkie (opolskie)

BROKER INFORMACJI - od 15 PLN

pozyskiwanie źródeł informacji na rynku chińskim, obsługa relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami z Chin, obsługa firmowej poczty elektronicznej w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MEDIA BUYER - od 20 000 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWNIK SKLEPU / SUPERMARKETU - od 1 850 PLN

kierowanie sklepem,wprowadzaniedo systemu
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Wrząsowice (małopolskie)

OPERATOR MASZYN OGRODNICZYCH - od 1 850 PLN

przekopywanie gleby,wysiewanie nawozów mineralnych siewnikiem,opryskiwanie roślin,koszenie trawników,drobne prace ogrodnicze,usuwanie opadłych lici,zamiatanie terenu firmy,odśnieżanie dróg dojazdowych i parkingów na terenie firmy
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK SOCJALNY - od 1 850 PLN

prace biurowe związane ze stanowiskiem pracownika socjalnego
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Krzepice (śląskie)

KIEROWCA KAT. C+E - do 3 800 PLN

Kierowanie pojazdem ciężarowym przy przewozie towarów samochodem - ciągnik + naczepa. Przewozy krajowe.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Wrocław (dolnośląskie)