Praca FRYZJER Zamość D-STUDIO Zakład Fryzjerski, Kosmetyczny, Solarium Moszczyńska Dorota

Szwedzka 51A, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na włosach.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zamość

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zamość

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zamość

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: fryzjer-stylista

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy:
D-STUDIO Zakład Fryzjerski, Kosmetyczny, Solarium Moszczyńska Dorota

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Plac Wolności 1, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Zamość

Gmina pracodawcy: Zamość

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zamość

Ulica pracodawcy: Plac Wolności

Numer budynku pracodawcy: 1

Nazwisko osoby zgłaszającej: Dorota Moszczyńska

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*