Praca FRYZJER Wyrzysk kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Wyrzysk, powiat: pilski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
strzyżenie damsko-męskie, modelowanie, upięcia wieczorowe, farbowanie, trwała ondulacja, regeneracyjne zabiegi odbudowy włosa, utrzymanie czystości na stanowisku pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wyrzysk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pilski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykonywanie zabiegów fryzjerskich(uprawnienia), podstawowe umiejętności fryzjerskie

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

al.Niepodległości 24, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: pilski

Gmina pracodawcy: Piła

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Piła

Ulica pracodawcy: al.Niepodległości

Numer budynku pracodawcy: 24

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 04.04.2016