Praca FRYZJER ( PO WER ) Kalisz kontakt przez PUP

Stanowisko: FRYZJER ( PO WER )

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: staż - przygotowanie stanowiska pracy, mycie włosów, modelowanie, trwałoa ondulacja, balejage,strzyżenie włosów,Na w/w stanowisku wymagane jest badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Data publikacji: 2016-07-05

Lokalizacja: Kalisz (wielkopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kalisz, powiat: m. Kalisz, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
staż - przygotowanie stanowiska pracy, mycie włosów, modelowanie, trwałoa ondulacja, balejage,strzyżenie włosów,Na w/w stanowisku wymagane jest badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER ( PO WER )

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kalisz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kalisz

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Wolności 29a, 63-400 Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: ostrowski

Gmina pracodawcy: Ostrów Wielkopolski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrów Wielkopolski

Ulica pracodawcy: Wolności

Numer budynku pracodawcy: 29a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

pomocniczy robotnik drogowy
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Wielichowo (wielkopolskie)

POMOC WYCHOWAWCY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Lębork (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 000 PLN

Selekcja palet, obsługa kotłowni.
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Mikołów (śląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

wedlug stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Brzezie (małopolskie)

OPERATOR MECHANIK - od 2 500 PLN

Bieżące inspekcja pracy linii produkcyjnej, prace remontowo modernizacyjne, konserwacja maszyn i linii produkcyjnych, bieżąca naprawa i regeneracja uszkodzonych podzespołów, identyfikowanie, analizowanie, rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych, przestrzeganie zasad GMP (Dobre praktyki produkcyjne) i NCE (program ciągłego doskonalenia), czynnego uczestnictwa w procesie kształtowania kultury ciągłego doskonalenia w Nestle.
NESTLE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - 2017-05-12 - Kalisz (wielkopolskie)

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - 997,4 PLN

szpachlowanie wstępne gipsem szpachlowym , szpachlowanie wykańczające gładzią szpachlową gipsową, szlifowanie powierzchi ręczne i mechaniczne, gruntowanie powierzchni
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Ustroń (śląskie)

STOLARZ GALANTERII DRZEWNEJ(Z) - od 2 000 PLN

Docinanie, wycinanie elementów drewnianych.
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Jodłówka Tuchowska (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Utrzymanie w porządku i czystości mienia gminnego
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Olsztyn (śląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

Prace w Referacie gospodarki nieruchomości i środowiska
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Żary (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 1 000 PLN

Poszukiwanie i obsługiwanie nabywców sprzedawanych towarów, przyjmowanie dostawów, reklamcje, rejestracja zamówień, przygotowywanie ofert sprzedaży również w językach obcych. Praca na pół etatu, 6 dni w tygodniu w godzinach 8-16.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Pęcice (mazowieckie)

POMOC ROLNIKA - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2017-06-22 - Niedźwiedź (dolnośląskie)

OPERATOR MASZYN - 2 000 - 2 550 PLN

- wygładzanie krawędzi detali plastikowych (gratowanie), - pakowanie wyrobów, - kontrola jakości, - ewidencja wykonywanych prac i wypełnianie dokumentów związanych z wykonywanymi zadaniami.sala F
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOCNIK/KA OPERATORA - od 12,5 PLN

praca na jednym z procesów produkcyjnych, odczyt zleceń produkcyjnych w komputerze, zamówienie materiałów pod zlecenie produkcyjne- przezbrajanie maszyny- montowanie szpul oraz materiałów- nawijanie skrętki na szpulę- ustawianie parametrów w komputerze sterującym- kontrola budowy wykonanych produktów- testowanie produktu- przekazanie produktu na kolejny proces- wypełnianie raportów zmianowych, - mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn- wykształcenie zawodowe lub techniczne- gotowość do pracy w systemie równoważnym ( po 12 godzin: zmiany 6-18 i 18-6), 13-16 dni roboczych w miesiącu)- umiejętność pracy w zespole
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Stryków (łódzkie)

SEKRETARKA (STAŻ) - 997,4 PLN

obsługa recepcji, sekretariatu, udzielanie informacji klientom firmy
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Lubin (dolnośląskie)

DOSTAWCA PIZZY M/K - od 13 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Warszawa (mazowieckie)

MONTER PŁYT WARSTWOWYCH I KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 1 750 PLN

Monter płyt warstwowych i konstrukcji stalowych
kontakt przez PUP - 2015-12-28 - Szczucin (małopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Pomocnicze prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Kraków (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW ORGANIZACJI I ROZWOJU TRANSPORTU - 997,4 PLN

obsługa programu giełdy transportowej, pomoc przy fakturowaniu i wystawianiu zleceń transportowych, rozliczanie czasu pracy kierowców pod nadzorem opiekuna oraz wykonywanie prac biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

MAGAZYNIER Z OBSŁUGĄ WÓZKA WIDŁOWEGO - od 1 900 PLN

zgodnie ze stanowiskiem; Przyjmowanie towarów na stan magazynowy, układanie towarów wg. klasyfikacji, wydawanie towarów wg. faktur.
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY (STAŻ) - 997,4 PLN

Pracownik biurowy (staż)
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Tychy (śląskie)

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ - od 1 850 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Brody (lubuskie)

MURARZ - PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 2 000 PLN

Prace ogólnobudowlane i murarskie na budowach realizowanych w obrębie woj. pomorskiego. Wymagania: wykształcenie zawodowe lub kursy, kierunek murarz, pracownik ogólnobudowlany, staż pracy 2-4 lat, mile widziane prawo jazdy kat B.
kontakt przez PUP - 2017-05-12 - Luzino (pomorskie)

FIZJOTERAPEUTA - do 2 000 PLN

wykonywanie zabiegów fizykoterapeutycznych i prowadzenie ćwiczeń leczniczych z pacjentami, prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej oraz masażu leczniczego
kontakt przez PUP - 2017-05-25 - Mielec (podkarpackie)

prace porzadkowe w budynkach i obiektach gminnych,prace porzadkowe na terenah gminnych
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Ostrów Lubelski (lubelskie)

KUCHARZ/POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pobiera surowce, towary, narzędzia i przyrządza, przygotowuje potrawy na zamówieni, bankiety i inne. Na bieżąco zabezpiecza surowce, półprodukty i wuyroby gotowe przed zepsuciem i zniszczeniem. Przestrzega norm wagi deklarowanej potrawy, ich temperatury i dekoracji.
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA W PRZEDSZKOLU - 997,4 PLN

Samodzielne prowadzenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych oraz opieka nad dziećmi, współpraca z nauczycielem w grupie, spełnienie w stosunku do dzieci czynności obsługowych, dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy, pomoc nauczyciela w ubieraniu dzieci w opiece podczas spacerów, wycieczek szkolnych, czuwanie nad należytym spożywaniem posiłków przez dzieci, pomoc nauczycielowi podczas zajęć, udział w przygotowaniu pomocy do zajęć, udział w dekorowaniu sali oraz w przygotowaniu uroczystości przedszkolnych. Godziny odbywania stażu od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.
kontakt przez PUP - 2017-08-01 - Bełchatów (łódzkie)

WOŹNA - od 1 850 PLN

UTRZYMANIE PORZĄDKU W SALI DZIECIĘCEJ, ŁAZIENCE, ROZKŁADANIE POSIŁKÓW ORAZ INNYCH CZYNNOŚCI ZLECONYCH PRZEZ DYREKTORA;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KIEROWCA MECHANIK - od 2 000 PLN

PROWADZENIE SAMOCHODU OSOBOWEGO W RAMACH OBOWIĄZKÓW SŁUŻBOWYCH, NAPRAWA MASZYN I URZĄDZEŃ BUDOWLANYCH, NAPRAWA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ NAPRAWY I KONSERWACJI MASZYN I URZĄDZEŃ BUDOWLNYCH ORAZ SAMOCHODÓW OSOBOWYCH, PRAWO JAZDY KAT. B, MIN. 2 LATA DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)