Praca FRYZJER Świętochłowice kontakt przez PUP

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: obcinanie , modelowanie

Data publikacji: 2016-02-05

Lokalizacja: Świętochłowice (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Świętochłowice, powiat: m. Świętochłowice, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świętochłowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Świętochłowice

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 9

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: z

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Plebiscytowa 3/7, 41-600 Świętochłowice, powiat: m. Świętochłowice, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Świętochłowice

Gmina pracodawcy: Świętochłowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świętochłowice

Ulica pracodawcy: Plebiscytowa

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ZAOPATRZENIOWIEC - od 15 PLN

zakup materiałów i wyrobów u dostawców z Nepalu, wspomaganie pracy nepalskich handlowców, odpowiedzialność za porządek w magazynie z produktami
kontakt przez PUP - 2017-08-16 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

STOLARZ BUDOWLANY - od 1 850 PLN

osadzanie i mocowanie drzwi, okien i ścian stolarskich,
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Michałowice (opolskie)

SPEDYTOR - 997,4 PLN

Obsługa logistyki kontrachentów firmy w zakresie transportu drogowego samochodami ciężarowymi
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Warka (mazowieckie)

PIELĘGNIARKA (Z) - do 925 PLN

pielęgniarska opieka długoterminowa w domu pacjenta
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Wola Rzędzińska (małopolskie)

KRAWIEC - SZWACZ - od 1 850 PLN

szycie odzieży roboczej
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

obsługa klient, urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2017-08-14 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK PRZYGOTOWUJĄCY DREWNO - od 1 850 PLN

Przeprowadzanie korowania drewna okrągłego lub materiałów tartacznych za pomocą korowarki
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Rogaszyce (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO - od 1 750 PLN

nauczunie języka angielskiego
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Niepołomice (małopolskie)

KAMIENIARZ - do 1 850 PLN

ręczna obróbka kamienia, roztarasowywanie bloków, elementów kamiennych, wykonywanie elementów kamiennych, nagrobnych wg rodzaju i twardości materiałów
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Zgorzelec (dolnośląskie)

SPAWACZ-MONTER - do 1 850 PLN

Spawanie
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Wrocław (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

gotowanie w barze,sprzatanie,mycie
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Borne Sulinowo (zachodniopomorskie)

STAŻ - REFERENT DS. ADMINISTRACYJNO-BIUROWYCH - 997,4 PLN

pon - czw 7.30 - 15.30 pt 7.30 - 14.00
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Ozimek (opolskie)

MONTER URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH - od 2 000 PLN

wg zakresu
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Brzeg (opolskie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

Obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Brusy (pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

pomoc w przygoowywaniu poczty ( rejestr korespondenscji przychodzącej i wychodzącej) -pomoc przy pisaniu pism urzędowych,pomoc w pracy sekretariatu.
kontakt przez PUP - 2017-08-24 - Starogard Gdański (pomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

prace w budownictwie
kontakt przez PUP - 2017-09-22 - Zalesie (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2017-07-18 - Skępe (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU ST(POWER) - 997,4 PLN

- naliza danych- przygotowanie dokumentów: prezentacji, ofert- obsługa zamówień internt.- wsparcie działu
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Łódź (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 080 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2017-09-06 - Szczecin (zachodniopomorskie)

Sprzedaż wyrobów cukierniczych;
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Tarnowskie Góry (śląskie)

HANDLOWIEC/PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. POZYSKIWANIA KONTRAHENTÓW NA TERENIE CHIN - od 2 300 PLN

zgodnie ze stanowiskiem: poziom wykształcenia średnie, umiejętności praca w zespole, uprawnienia prawo jazdy kat. B, doświadczenie zawodowe min. 3 lata w handlu, znajomość języka chińskiego w stopniu średnio zaawansowany w mowie i piśmie. Ogólny zakres obowiązków: poszukiwanie kontrahentów na terenie Chin i Polski, poszukiwanie towarów handlowych za pomocą internetu i przygotowywanie katalogu ofert w języku chińskim dla zarządu Spółki, zorganizowanie promocji towarów handlowych w języku chińskim dla przedsiębiorców z Chin prowadzących sklepy detaliczne, prowadzenie sprzedaży w lokalach handlowych, przygotowanie raportów sprzedaży w języku chińskim dla Zarządu.
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Władysławów (mazowieckie)

MURARZ - 997,4 PLN

rozróżnianie rodzajów materiałów stosowanych przy pracach murarskich; wykonwyanie niezbednych kalkulacji, kosztorysów robót; sporzązdanie wykazu niezbednych surowców, materiałów i narzędzi; przygotowywanie zapraw sposobem ręcznym i mechanicznym; wykonywanie murów pełnych z różnych materiałówodczytywanie projetu zabudowy i rysunku technicznego;
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Sztum (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - do 15,3 PLN

Pomoc kucharzowi w sporządzaniu dań i napojów.Przechowywanie artykułów spożywczych. Utrzymanie porządku na stanowisku pracy. Wstepne przygotowywanie potraw, obróbka warzyw.
kontakt przez PUP - 2017-06-07 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - 997,4 PLN

przygotowywanie posiłków, wydawanie zamówień,godz. pracy od godz.10.00-18.00, 11.00-19.00, 13.00-21.00,miejsce pracy Restauracja McDonald s
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

Wykonywanie obowiązków należących do sprzedawcy.
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

WOŹNA - 997,4 PLN

w/z
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Jawor (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Wykonywanie prac porządkowych na terenie miasta i gminy Pisz: grabienie, koszenie, zamiatanie, pilnowanie i sprzątanie budynków gminnych, wykonywanie innych doraźnych poleceń przełożonych.
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

MONTER KLIMATYZACJI I WENTYLACJI - do 2 100 PLN

RefDo30pomoc przy montażu klimatyzacji i wentylacji
kontakt przez PUP - 2017-07-27 - Konstancin-Jeziorna (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

Przygotowywanie pism, sprawozdań, sprawdzanie kart drogowych, kontrola obecności pracowników.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Koniecpol (śląskie)