Praca FRYZJER Świdnik kontakt przez PUP

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: wykonywanie rysunku technicznego fryzury różnymi technikami, strzyżenie włosów na sucho lub mokro, modelowanie fryzury, farbowanie lub rozjaśnianie włosów, przeprowadzanie zabiegów pielęgnacyjno-leczniczych włosów

Data publikacji: 2016-02-15

Lokalizacja: Świdnik (lubelskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Świdnik, powiat: świdnicki, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie rysunku technicznego fryzury różnymi technikami, strzyżenie włosów na sucho lub mokro, modelowanie fryzury, farbowanie lub rozjaśnianie włosów, przeprowadzanie zabiegów pielęgnacyjno-leczniczych włosów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świdnik

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe 4-letnie, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
czeladnik fryzjerstwa, technik fryzjerstwa lub mistrz fryzjerstwa, odbyty staż fryzjerski i doświadczenie w pracy na stanowisku fryzjera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku

Aleja Lotników Polskich 1, 21-040 Świdnik, powiat: świdnicki, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Świdnik

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świdnik

Adres strony pracodawcy: http://www.akademiawizerunku-ww.pl/

Ulica pracodawcy: Aleja Lotników Polskich

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*