Praca FRYZJER DAMSKO-MĘSKI(NR 0815) Bydgoszcz Salon Fryzjerski Beata Sadzikowska

Stanowisko: FRYZJER DAMSKO-MĘSKI(NR 0815)

Wynagrodzenie: od 1 387,5 PLN

Zakres obowiązków: strzyżenie, modelowanie, utrzymanie porządku na stanowisku pracy, mycie głów, odbieranie telefonu i zapisywanie klientów, korzystanie z zorganizowanych szkoleń fryzjerskich

Data publikacji: 2016-02-12

Lokalizacja: Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: Salon Fryzjerski Beata Sadzikowska

Magnuszewska 3, 85-861 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
strzyżenie, modelowanie, utrzymanie porządku na stanowisku pracy, mycie głów, odbieranie telefonu i zapisywanie klientów, korzystanie z zorganizowanych szkoleń fryzjerskich

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.75

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 387,5 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: umowa na 3/4 etatu

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER DAMSKO-MĘSKI(NR 0815)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 387,5 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane 3 lata doświadczenia zawodowego, obsługa kasy fiskalnej

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: Salon Fryzjerski Beata Sadzikowska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
tel. 607-991-944; (52) 361-72-02 (do salonu) - p. Michał Sadzikowski w godz. 8:00-20:00umowa na 3/4 etatu

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 8:00-20:00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Magnuszewska

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 12.02.2016