Praca FRYZJER Kościan Barbara Wolna Firma Handlowo-Gastronomiczna

Ciszaka 3, 64-000 Kościan, powiat: kościański, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: -

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 875 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kościan

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kościański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kościan

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 875 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wymagane doświadczenie

Nazwa pracodawcy: Barbara Wolna Firma Handlowo-Gastronomiczna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kościański

Gmina pracodawcy: Kościan

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kościan

Ulica pracodawcy: Ciszaka

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*