Praca FRYZJER-STYLISTA Gdańsk TRIFOGLIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Stanowisko: FRYZJER-STYLISTA

Wynagrodzenie: do 2 400 PLN

Zakres obowiązków: Strzyżenie damskie, męskie i dziecięce, wykonywanie fryzur okolicznościowych, pielęgnacja włosów, koloryzacja włosów,

Data publikacji: 2016-09-28

Lokalizacja: Gdańsk (pomorskie)

Pracodawca: TRIFOGLIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Miejsce pracy:
80-322 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Strzyżenie damskie, męskie i dziecięce, wykonywanie fryzur okolicznościowych, pielęgnacja włosów, koloryzacja włosów,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 400 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Wynagrodzenie 1800 netto plus prowizja 20% od wykonanych usług, praca w godzianch od 09.00 do 20.00 od pn-sob według grafiku

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER-STYLISTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 400 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie kierunkowe, umiejetność strzyżenia męskiego, damsskiego i dziecięcego, umiejętność wykonywania fryzur okolicznościowych, wiedza z zakresu pielęgnacji włosów, umiejętność koloryzacji na wysokim poziomie, wysoka kultura osobista, dyspozycyjność, sumienność, komunikatywność, kreatywność,chęć samodoskonalenia zawodowego, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, mile widziane ukończone dodatkowe szkolenia i kursy branżowe, mile widziane udokumentowane udziały w warsztatach i sympozjach, mile widziana znajomość marki Schwarzkopf.Miejsce pracy: Gdańsk-Oliwa. Kontakt: lidia (at) atelierbeaute.eu z dopiskiem FRYZJER-STYLISTA PUP Gdańsk

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 1

Nazwa pracodawcy:
TRIFOGLIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*