Praca FRYZJER Stawiguda EWELINA RĄCZKOWSKA SALON FRYZUR

Mazurska 2/1, 11-034 Stawiguda, powiat: olsztyński, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
praca w zawodzie fryzjera, obsługa klienta profil damsko-męski

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stawiguda

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: olsztyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Stawiguda

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: fryzjer*

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 800 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
pracodawca od kandydatów oczekuje wykształcenia kierunkowego ( ukończona szkoła, kursy w danym zawodzie) oraz zdanego egzaminu zawodowego;

Nazwa pracodawcy: EWELINA RĄCZKOWSKA SALON FRYZUR

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV; wykształcenie zawodowe kierunkowe; zdany egzamin zawodowy na fryzjera;

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 10:00-18:00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: olsztyński

Gmina pracodawcy: Stawiguda

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Stawiguda

Ulica pracodawcy: Mazurska

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

FRYZJER - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu stanwiącym załącznik do umowy o organizację stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Żerków (wielkopolskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

strzyżenie, modelowanie
Studio Fryzur Daniel Prus - 2017-02-17 - Chorzów (śląskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

- obsługa klientów w zakresie pracy fryzjera
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Poznań (wielkopolskie)

obsługa klienta, dwie zmiany w godz. 8-16, 12-20
Węda Zbigniew Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ZIBI" - 2016-01-20 - Zator (małopolskie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

Strzyżenie damskie, męskie, modelowanie, stylizacja włosów, fryzury okolicznościowe, farbowanie , baleyage.Miejsce pracy: WrocławGodziny pracy: 8-16 lub 13-21Kontakt kandydatów z pracodawca: kadry (at) denique.plOferta znajduje się w sali: H
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Warszawa (mazowieckie)

Fryzjerstwo damsko- męskie
STUDIO URODY BARBARA SZUBERT - 2016-06-01 - Andrespol (łódzkie)

KONSTRUKTOR - TECHNOLOG - od 2 500 PLN

Opracowywanie konstrukcyjne nowych wyrobów na podstawie projektów, szkiców, rysunków poglądowych lub wizualizacji, opracowywanie rysunków złożeniowych i wykonawczych, opracowywanie opakowań gotowych wyrobów, opracowywanie comiesięcznych inwentaryzacji produkcji w toku
Telmex Sp. z o.o. Zakład MMI Sleeping - 2016-04-01 - Biskupiec (warmińsko-mazurskie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Łaskarzew (mazowieckie)

Strzyżenie, czesanie
Ambasada Urody Sabina Misiołek - Tutak - 2016-07-20 - Prudnik (opolskie)

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

FRYZJER - od 2 700 PLN

obsługa klientów
SALON FRYZJERSKI "MONIKA" MIZGAŁA MONIKA - 2016-10-06 - Gubin (lubuskie)

Fryzjer damsko-męski
"STYLE" SALON FRYZJERSKI HUDZIAK DOROTA - 2016-11-03 - Sucha Beskidzka (małopolskie)

KUCHARZ - od 12 PLN

Nadzór nad pracownikami. Umiejętnośc przygotowywania potraw.
Hotelik "Atelier" Regina Sarzyńska - 2016-02-03 - Biskupiec (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - od 1 500 PLN

strzyżenie damskie i męskie
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Łódź (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 2 500 PLN

układanie i wydawanie części
Auto-Cześci Zbigniew Korkuć - 2016-10-21 - Dywity (warmińsko-mazurskie)

Strzyżenie i inne zabiegi fryzjerskie (wymagane doświadczenie w pracy)
Studio Fryzjerskie"TRENDY"Halina Oleś Połaniec - 2017-03-22 - Połaniec (świętokrzyskie)

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

obsługa klienta, zapoznanie się ze sprzętem fryzjerskim
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Bolesławiec (dolnośląskie)

ZBROJARZ - od 1 850 PLN

Wykonywanie zbrojeń, stawianie szalunków.
Reincon Sp. z o.o. - 2016-07-15 - Czerwonka (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - od 2 650 PLN

Obsługa klienta w zakresie modelowania, strzyżenia koloryzacji włosów, pielęgnacja włosa. Czesanie fryzur ślubnych, wieczorowych.
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Gdańsk (pomorskie)

FRYZJER - od 925 PLN

obsługa klientów salonu
Zakład Fryzjerski Ilona Gocol - 2016-05-20 - Bytom (śląskie)

FRYZJER - 2 500 - 3 000 PLN

strzyżenie damskie, męskie, farbowanie, trwała, baleyage
Dariusz Dworakowski DAREX Kompleksowe usługi remontowo-budowlane - 2016-08-08 - Białystok (podlaskie)

Usługi fryzjerskie.
KOCZUR HALINA FRYZJERSTWO - 2016-08-11 - Kęty (małopolskie)

pełny zakres usług fryzjerskich
FHU EVELIN Ewelina Strzelec - 2016-12-09 - Tychy (śląskie)

Wykonywanie zabiegów fryzjerskich.
MAŁGORZATA MOŚ Salon fryzjerski "MAŁGORZATA" - 2016-05-12 - Kępno (wielkopolskie)

OPERATOR ŻURAWIA JEZDNIOWEGO - od 2 500 PLN

obsługa żurawia jezdniowego
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Olsztynek (warmińsko-mazurskie)

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Mława (mazowieckie)

FRYZJER - do 2 000 PLN

zgodny ze stanowiskiem
EMILIA SALON FRYZJERSKI EMILIA PLITT - 2017-02-08 - Mroczno (warmińsko-mazurskie)

obsługa klienta: strzyżenie, modelowanie, koloryzacje, itp. wykształcenie zawodowe, doswiadczenie min.3 lata; umowa o prace; godziny pracy 10-20 na 2 zmiany, 3/4 etatu
AKM STUDIO Salon Fryzjerski Agnieszka Tyszkiewicz - 2017-01-04 - Rynarzewo (kujawsko-pomorskie)

Wybierz miejscowość