Praca FRYZJER Czaniec kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Czaniec, powiat: bielski, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Zgodnie z programem stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Czaniec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bielski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Partyzantów 55, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Bielsko-Biała

Gmina pracodawcy: Bielsko-Biała

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bielsko-Biała

Ulica pracodawcy: Partyzantów

Numer budynku pracodawcy: 55

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

opieka nad dziećmi
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Łękawica (śląskie)

POWER OSOBA DO PAKOWANIA I WYSYŁKI TOWARU/ PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

dla osób do 30 r.ż. nauka pakowania modeli ( figurki do gier), przygotowywanie wysyłki, obsługa programów Poczty Polskiej i FedEX, pod opieką wykonywanie i obróbka zdjęć oraz filmow reklamowych na stronę www oraz kanał Youtube, nauka obsługi aparatu fotograficznego oraz kamery, programy GIMP oraz sony Vegas Studio, samodzielne prowadzenie social media Firmy- Instagram, Youtube, facebook oraz inne portale
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Poznań (wielkopolskie)

FRYZJER- STYLISTA - od 1 850 PLN

- praca związana z usługami fryzjerskimi
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Wieliczka (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 2 025 PLN

Prace biurowe.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Legionowo (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA (K/M) - od 1 400 PLN

Jw.
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Żyrardów (mazowieckie)

SPEDYTOR (Z) - do 2 000 PLN

spedytor krajowy i międzynarodowy
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Tarnów (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Pomoc w pracach biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Rytwiany (świętokrzyskie)

KELNERKA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Stegna (pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 3 000 PLN

Poszukiwanie klientów na terenie Ameryki Południowej, prezentacje produktów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowanie korespondencji handlowej w oparciu o specyfikę rynku telstylnego Ameryki Południowej.
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Kunów (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - SAMOCHODY - od 2 000 PLN

obsługa techniczna klienta w centrum kosmetyki samochodowej; obsługa sklepu stacjonarnego i internetowego
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Tenczynek (małopolskie)

GŁÓWNY SPECJALISTA DS. ANALIZY FUNKCJONALNEJ - od 14 000 PLN

Przyczynianie się do zwiększenia możliwości funkcjonalnych platform w cpecyfikacji funkcjonalnej, wspieranie rozwoju procesów biznesowych, prowadzenie dokumentacji konfiguracji systemu, budowanie i integracja grupy starszych analityków, zapewnienie wsparcia w zbieraniu wymaganych dokumentów, aktywne uczestnictwo we współpracy i dzielenie się wiedzą
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Kraków (małopolskie)

INFORMATYK - 997,4 PLN

Serwisowanie sprzętu komputerowego oraz jego instalacja, instalacja systemów monitoringu, instalacja programów komputerowych.
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- wspomaganie nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej,- opieka nad uczniem przewlekle chorym,- pełnienie dyżurów nauczycielskich podczas przerw lekcyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

nadzór nad firmową strona internetową , sprzedaż towarów i przyjmowanie zapłaty za zakupiony przez klienta towar, obsługa kasy fiskalnej, wprowadzanie faktur, wysyłka towarów, zakładanie i prowadzenie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Zaborze (śląskie)

PRACOWNIK SKLEPU - WYPOSAŻENIE WNĘTRZ - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Plewiska (wielkopolskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 1 850 PLN

przygotowanei produktów oraz ogólna obsługa urządzeń; obsluga kasy fiskalnej; prace magazynowe; uzupełnienie zapasów; utrzymywanie w czystości pomieszczeń i urządzeń; prace porządkowe;
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Opole (opolskie)

kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Poznań (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYN - od 1 850 PLN

szlifowanie elementów metalowych
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

EKSPERT DS. INŻYNIERII OPROGRAMOWANIA - od 10 000 PLN

Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za -wdrażanie pełnego cyklu tworzonego oprogramowania; -kierowanie zespołem przy wykorzystaniu metodologii Scrum; -dostarcza asysty technicznej dla pozostałych członków zespołu, którym wyznacza cele i zadania; -przeprowadza analizę kodu programowego przygotowanego przez deweloperów dopasowując go do wysokich standardów kodowania; -nadaje kształt głównym elementom systemu; -zarządza komunikacją z Klientem; -dba o zgodność założeń projektu z dostarczanym produktem oraz o jego zgodność z wymaganiami klienta;
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Kraków (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc w kuchni przy przygotowywaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Świdnik (lubelskie)

SPRZEDAWCA-STAZ - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Siemiatycze (podlaskie)

RECEPCJONISTA - od 2 000 PLN

obsługa gości, udzielanie informacji
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Zakopane (małopolskie)

KIEROWCA C+E - do 2 000 PLN

prowadzenie pojazdów ciężarowych na terenie Unii Europejskiej
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Kawęczyn (kujawsko-pomorskie)

PIELĘGNIARKA - od 2 000 PLN

Świadczenie usług pielęgniarskich
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Sieradz (łódzkie)

EKSPEDIENT -PRACOWNIK ZAPLECZA - 997,4 PLN

-rozdział przesyłek zwykłych na rejony doręczeń, wg PNA-wprowadzanie do systemu przesyłek poleconych i paczek, opracowywanie przesyłek poleconychprzez nadawców, rozdział przesyłek zwykłych na skrytki pocztowe, rozliczanie listonoszy z przesyłek
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Myślibórz (zachodniopomorskie)