Praca FRYZJER Starogard Gdański HURT-DETAL HALINA OGONOWSKA

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: strzyżenie, farbowanie, itd

Data publikacji: 2016-10-06

Lokalizacja: Starogard Gdański (pomorskie)

Pracodawca: HURT-DETAL HALINA OGONOWSKA

Okrężna 6a, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Starogard Gdański

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starogardzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Starogard Gdański

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
konieczne: czeladnik, znajomość farb Goldwell, osoba zarejestrowana w PUP, II profil pomocy

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: HURT-DETAL HALINA OGONOWSKA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV oraz skierowanie do pracodawcy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: starogardzki

Gmina pracodawcy: Starogard Gdański

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Starogard Gdański

Ulica pracodawcy: Okrężna

Numer budynku pracodawcy: 6a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*