Praca FRYZJER Sanok Salon Fryzjerski Damsko -Męski "NEOS" Jolanta Rygiel

Traugutta 11, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sanok

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sanocki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sanok

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy:
Salon Fryzjerski Damsko -Męski "NEOS" Jolanta Rygiel

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Rymanowska 20A, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: sanocki

Gmina pracodawcy: Sanok

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sanok

Ulica pracodawcy: Rymanowska

Numer budynku pracodawcy: 20A

Profil działalności pracodawcy: Usługi

Nazwisko osoby zgłaszającej: Jolanta Rygiel

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

FRYZJER - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Końskie (świętokrzyskie)

FRYZJER - od 925 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Warszawa (mazowieckie)

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Kałuszyn (mazowieckie)

wg programu
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

strzyżenie damskie i męskie, koloryzacja włosów, baleyage
Studio Fryzjersko-Kosmetyczne "PAPILON" Urszula Stępień - 2016-04-22 - Zawiercie (śląskie)

FRYZJER - od 1 900 PLN

Przedłużanie i zagęszczanie włosów wszystkimi metodami. strzyżenie, farbowanie, trwała ondulacja. Nowoczesne techniki strzyżenia, strzyżenia na gorąca,botox, zabiegi pielęgnacyjne,keratynowe, prostowanie włosów, fryzury okolicznościowe
"P.H.U. MAGDA" M. Kaczorowska - 2016-09-30 - Piława Dolna (dolnośląskie)

Strzyżenie, farbowania i układanie włosów.WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe oraz mile widziane doświadczenie zawodowe.KONTAKT Z PRACODAWCĄ TEL. 667 312 274
ZIOBRO EDYTA - AIRCO-CHEMIC, HAIR SPA GLAMOUR - 2016-04-13 - Jarosław (podkarpackie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Radom (mazowieckie)

Fryzjer damsko-meski, strzyżenie, koloryzacja, trwała.
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Pruszków (mazowieckie)

fryzjer
SISSI Klinika Urody- Barbara Dąbek - 2017-01-16 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Sanok (podkarpackie)

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Radomsko (łódzkie)

Strzyżenie damskie, męskie, modelowanie, farbowanie, baleyage, fryzury okolicznościowe. Praca na dwie zmiany w godzinach: 8:00-16:00, 13:00-21:00. Miejsce pracy: Ch Pasaż Grunwaldzki (pl. Grunwaldzki 22), CH Magnolia (ul. Legnicka 58). Oferta dostępna w sali H. Kontakt z pracodawcą - e-mail: kadry (at) denique.pl
DENIQUE Sp. z o.o. - 2017-04-13 - Wrocław (dolnośląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 12 PLN

,,Malta'' Andrzej Pałys - 2016-07-11 - Rzepedź (podkarpackie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

strzyżenie włosów,
kontakt przez PUP - 2015-04-22 - Iława (warmińsko-mazurskie)

Strzyżenie damskie, męskie, koloryzacja, czesanie, modelowanie, upięcia.
Zych Anna Salon Fryzjerski FINEZJA - 2016-04-20 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

KONSERWATOR OBIEKTU - od 1 850 PLN

Prace porządkowe i naprawcze
Ośrodek Turystyki Górskiej "Kija Chata" Teresa Gosztyła - 2016-06-07 - Wola Michowa (podkarpackie)

Fryzjerstwo damskie: strzyżenie, trwałe, czesanie, baleyage, farbowanie
ZAKŁAD FRYZJERSKI KRZYSZTOF GÓRNY - 2016-05-13 - Lublin (lubelskie)

X
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Gać (podkarpackie)

Obsługa klienta- samodzielna praca na stanowisku fryzjer/stylista.
TWÓJ FRYZJER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA - 2016-06-30 - Częstochowa (śląskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Sanok (podkarpackie)

strzyżenie damskie i męskie
Salon Fryzjerski GRAFE Grażyna Felska - 2016-11-28 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

wg. programu
"Fresh LOOK" Mariola Laskowska - 2016-07-11 - Wałcz (zachodniopomorskie)

KONTROLER JAKOŚCI - od 1 750 PLN

Znajomość sprzętu kontrolno pomiarowego, metod pomiaru i kontroli materiałów (metalografia, próby wytrzymałościowe). Znajomość charakterystyk materiałów. Znajomość norm ISO 9001:2008.
ATW S.A. - 2015-12-03 - Zagórz (podkarpackie)

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Żołynia (podkarpackie)

FRYZJER - do 2 000 PLN

strzyżenie,farbowanie,czesanie- mobilne usługi fryzjerskie (praca na terenie Polski)
Poland Welcome Center sp. z o.o. - 2017-02-17 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - od 2 200 PLN

strzyżenie damsko-męskie, koloryzcja, upięcia, dbanie o stanowiska pracy
Katarzyna Rydzanicz Salon Fryzjerski KASIA - 2016-12-28 - Środa Śląska (dolnośląskie)