Praca FRYZJER Sanok Salon Fryzjerski Damsko -Męski "NEOS" Jolanta Rygiel

Traugutta 11, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sanok

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sanocki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sanok

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy:
Salon Fryzjerski Damsko -Męski "NEOS" Jolanta Rygiel

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Rymanowska 20A, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: sanocki

Gmina pracodawcy: Sanok

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sanok

Ulica pracodawcy: Rymanowska

Numer budynku pracodawcy: 20A

Profil działalności pracodawcy: Usługi

Nazwisko osoby zgłaszającej: Jolanta Rygiel

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

FRYZJER - od 2 500 PLN

Uslugi fryzjerskie.
PAWEŁ SZCZERBOWSKI DORIAN FITNESS CLUB - 2016-02-01 - Kęty (małopolskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Chmielów (świętokrzyskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

wg stanowiska
Zakład Usługowy "Centrum" Cecylia Boniszewska - 2016-02-18 - Suwałki (podlaskie)

Wg stanowiska - fryzjerstwo damsko-męskie
SALON FRYZJERSKI PARADISE - 2016-02-04 - Kraków (małopolskie)

usługi fryzjerskie damskie, męskie i dziecięce; zgodnie z zawodem fryzjera;
M-STUDIO MAGDALENA MIROSŁAW - 2016-03-22 - Lublin (lubelskie)

Strzyżenie, farbowania i układanie włosów.WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe oraz mile widziane doświadczenie zawodowe.KONTAKT Z PRACODAWCĄ TEL. 667 312 274
ZIOBRO EDYTA - AIRCO-CHEMIC, HAIR SPA GLAMOUR - 2016-04-13 - Jarosław (podkarpackie)

pr stazu
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Radomsko (łódzkie)

Fryzjerstwo damsko-męskie, strzyżenie, farbowanie, czesanie
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Rożnów (małopolskie)

PRACOWNIK INSTALACJI INTERNETOWYCH - od 2 000 PLN

Brak danych
ART BUD ARTUR MAKARA - 2016-07-27 - Sanok (podkarpackie)

Usługi fryzjerskie
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Kalisz (wielkopolskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
Stokrotka Sp. z o.o. - 2016-06-30 - Sanok (podkarpackie)

FRYZJER - od 925 PLN

praca w zawodzie
ZAKŁAD FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY - Dzik Kornelia - 2016-01-21 - Ruda Śląska (śląskie)

FRYZJER - do 2 000 PLN

strzyżenie włosów,farbowanie
Zakład Fryzjerski MIRA M.Szczepańska Iława - 2017-02-01 - Iława (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

do uzgdn.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Zagórz (podkarpackie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

Fryzjerstwo damsko-męskie
STANISŁAW CZECH ZAKŁAD FRYZJERSKI - 2017-01-13 - Kraków (małopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 465 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych 2 godz. dziennie
ROKA ZPCh Sp. z o.o. - 2016-11-07 - Sanok (podkarpackie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowane bądź kwalifikujące się do II profilu pomocy.Wykształcenie zawodowe; doświadczenie zawodowe: 2 lata; fryzjerstwo damsko-męskie; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Gliwice (śląskie)

Wymagane wykształcenie zawodowe, minimum rok doświadczenia. Praca na 1/2 etatu. Kontakt osobisty z pracodawcą.
SALON FRYZJERSKI AGNES AGNIESZKA SOŁTYS - 2016-05-20 - Czerwionka-Leszczyny (śląskie)

X
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Gać (podkarpackie)

KONSULTANT DS. REKRUTACJI - od 1 850 PLN

• Obsługa kompleksowa pracowników tymczasowych• Kontakt telefoniczny i mailowy z pracownikami oraz klientami firmy• Samodzielne realizowanie projektów rekrutacyjnych• Współpraca z działem kadr
Polski HR - A-Trybut Spółka Akcyjna - 2016-05-18 - Sanok (podkarpackie)

Fryzjer
Frach-Land Ryszard Frach - 2016-09-21 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

FRYZJER - od 2 300 PLN

zgodnie ze stanowiskiem; wykształcenie zawodowe fryzjerstwo, doświadczenie 2 lata, komunikatywna znajomość j. angielskiego; strzyżenie, czesanie, modelowanie, farbowanie włosów, upięcie, pielęgnacja włosów;
"TRADMA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2015-12-01 - Lublin (lubelskie)

STRZYZENIE, KOLORYZACJA, OMBRE, BALEYAGE,TRWAŁA, MODELOWANIE
STUDIO FRYZUR RYSZARD SKRZYPEK - 2016-06-02 - Kielce (świętokrzyskie)

KASJER / FAKTURZYSTA - od 1 850 PLN

Pomoc i kompleksowa obsługa klienta w zakresie operacji kasowych, gotówkowych i bezgotówkowych, fakturowanie oraz rejestrowanie i koordynowanie procesów reklamacyjnych.
kontakt przez OHP - 2016-01-13 - Sanok (podkarpackie)

Dbanie o stanowisko pracy, mycie głów. Obsługa małego i dużego sprzętu fryzjerskiego. Organizowanie pracy. Kontakt z klientem. Wykonywanie usług fryzjerskich podstawowych i zaawansowanych. Obsługa recepcji.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

strzyżenie męskie i damskie, koloryzacja, upięcia i stylizacja fryzur, sprzedaż kosmetyków
Beata Sobarnia Elixir - 2016-07-07 - Zielonki (małopolskie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Lublin (lubelskie)

modelowanie włosów, strzyżenie damskie i męskie
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Chełm (lubelskie)