Praca FRYZJER Rumia kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Rumia, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Strzyżenie, układanie, modelowanie, koloryzacja, mycie, wykonywanie trwałej ondulacji włosów.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rumia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wejherowski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 14.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

I Brygady Pancernej WP 32, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: wejherowski

Gmina pracodawcy: Wejherowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wejherowo

Ulica pracodawcy: I Brygady Pancernej WP

Numer budynku pracodawcy: 32

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KIEROWCA KAT. C+E - od 2 000 PLN

przewóz wyprodukowanych towarów do odbiorcy, koordynowanie załadunku, rozładunku oraz prowadzenie dokumentacji (listy przewozowe, załączniku, protokoły)
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Bielawa (dolnośląskie)

POMOCNIK STOLARZA - PRACOWNIK FIZYCZNY - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuPO WER
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Zwierzyn (lubuskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - do 1 850 PLN

załadunek, wyładunek węglapraca ciężka fizycznie
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Chorzów (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klientów z branży optycznej
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Kutno (łódzkie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Jastrzębia (mazowieckie)

REFERENT - 997,4 PLN

prace kancelaryjne, prowadzenie rejestrów, przygotowywanie pism do wysyłki i dokumnetacji do archiwum, zakładanie teczek podopiecznym i udzielanie informacji, obsługa klientów, faksu, ksero, centrali telefonicznej, przyjmowanie wniosków
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Pszczyna (śląskie)

POMOCNIK MURARZA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Sławęcin (mazowieckie)

CIEŚLA - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Warszawa (mazowieckie)

ZBROJARZ - od 2 000 PLN

- montaż zbrojenia
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

w/z
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Jawor (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 1 100 PLN

magazynier, kompletacja zamówień i przygotowanie towaru
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Pass (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA (SPRZEDAWCA/KASJER) - od 2 200 PLN

Obsługa klienta. Wymagania: wykształcenie min. średnie, komunikatywność, dyspozycyjność, mile widziani studenci. Forma kontaktu z Pracodawcą: kontakt tel. 500-626-444 lub 888-863-387. Miejsce pracy: Stacja paliw ORLEN w Bolszewie.
Firma Handlowo-Usługowa Marek Lewandowski - 2016-01-04 - Wejherowo (pomorskie)

PRACOWNIK TECHNICZNY/KIEROWCA - od 1 850 PLN

wykonywanie nadruków na różnego rodzaju powierzchniach za pomocą sublimacji, zbieranie zamówień od klientów, dowóz gotowych wyrobów. Regeneracja narzędzi kamieniarskich
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Piława Górna (dolnośląskie)

FRYZJER - od 1 750 PLN

usługi fryzjerskie
Sklep Spożywczo-Przemysłowy, Krystyna Plata - 2015-11-27 - Gostwica (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż odzieży i artykułów skórzanych
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - 997,4 PLN

praca związana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Marcinkowo (kujawsko-pomorskie)

IZOLER BUDOWLANY - 997,4 PLN

izoler budowlany
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Kiełczyn (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

Obsługa klienta w sklepie
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Ludźmierz (małopolskie)

POMOC CUKIERNIKA (43 DOF 50+) - od 1 850 PLN

Pomoc w cukierni, mycie, sprzątanie cukierni
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Warszawa (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY ( STAŻ FP) - 997,4 PLN

staż - obsługa zapytań ofertowych, sporządzanie ofert dla klienta, opracowywanie dokumentacji wsadowej do ofertowania, opracowywanie danych w arkuszu kalkulacyjnym Excel, analiza rysunków technicznych w oprogramowaniu CAD, kontrolowanie zgodności wykonania wyrobu z dokumentacją techniczną i specyfikacjami, bieżąca kontrola jakości zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami, przygotowanie raportów i analiz z wykonanych pracKomputer: ilość godzin 6
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ODLEWNIK FIGUR Z TWORZYW SZTUCZNYCH - od 1 850 PLN

Odlewanie i laminowanie figur z żywicy poliestrowej. Realizacja indywidualnych zamówień klienta od małych figur do nawet 3 m.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Nowa Sól (lubuskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

Obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Białogard (zachodniopomorskie)

BARMAN - od 1 850 PLN

Barman - obsługa baru
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Myszków (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL TECHNICZNO-HANDLOWY - od 3 300 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Pozyskiwanie nowych klientów, realizacja wyznaczonych planów spzredażowych, przygotowanie ofert handlowych, monitorowanie potencjału klientów na danym rynku, analiza rynku konkurencji. Kształtowanie, promowanie wizerunku firmy, ukierunkowanie na realizację zadań, osiągnięcie celów.
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Łódź (łódzkie)

POMOC APTECZNA - od 1 900 PLN

Pomoc apteczna w aptece internetowej. Praca na dwie zmiany w godz. 07:00-21:00.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Łódź (łódzkie)

URZĘDNIK UBEZPIECZEŃ - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

POMOC W KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

- wystawianie faktur, dok. PZ.WZ,KP- obsługa urządzeń biurowych- werefikacja dokumentów księgowych- wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Biała Rawska (łódzkie)

Wg. harmonogramu FP
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Górki Noteckie (lubuskie)

Wybierz miejscowość