Praca FRYZJER Radomsko kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: ps

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radomsko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomszczański

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 13.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: radomszczański

Gmina pracodawcy: Radomsko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radomsko

Ulica pracodawcy: Tysiąclecia

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

LEKTOR JĘZYKA CHIŃSKIEGO - od 2 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI MONITORINGU - od 1 850 PLN

Obserwacja monitorów, zgłaszanie nieprawidłowosci odpowiednim osobom
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Wyszków (mazowieckie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

usługi fryzjerskie damsko-męskie
Salon Kosmetyki i Masażu Anna Rosa - 2016-09-09 - Ustroń (śląskie)

RECEPCJONISTA - od 2 000 PLN

- obsługa klienta w recepcji klubu
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Starogard Gdański (pomorskie)

POMOCNIK DEKARZA - od 2 000 PLN

Roboty budowlane związane z budową dachów
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Olesno (opolskie)

KONTROLER JAKOŚCI W PRZEMYŚLE - do 2 184 PLN

Kontroler jakości jest odpowiedzialny za realizację zleceń kontroli komponentów i wyrobów gotowych zgodnie z kryteriami jakościowymi takimi jak wymiary, sposób wykonania i innymi wskazaniami zleconymi przez klienta. czas pracy: 6:00-14:00; 14:00-22:00; ok.168 godzin pracy w miesiącuMiejsce pracy: Wrocław ul. Kwiatkowskiego Kontakt kandydatów z pracodawca telefonicznyOferta w sali: F
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Wrocław (dolnośląskie)

ASYSTENT WYKONAWCZY - 997,4 PLN

Asystent wykonawczy
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Zielona Góra (lubuskie)

MONTER WYROBÓW Z DREWNA - od 2 000 PLN

zgodnie z wnioskiem
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Pajęczno (łódzkie)

PRACOWNIK BIURA OBSŁUGI SERWISU SAMOCHODOWEGO - od 1 850 PLN

Współpraca z warsztatem samochodowym, kontakt z klientem, telefoniczna obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Jaworzno (śląskie)

F-OPERATOR SZLIFIERKI RĘCZNEJ - od 2 050 PLN

szlifowanie ręczne detali
kontakt przez PUP - 2017-04-26 - Chojnów (dolnośląskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ (6PJ) - od 1 850 PLN

Pomoc w czynnościach codziennych osobom w podeszłym wieku i niepełnosprawnym.
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Otwock (mazowieckie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

prace dekarskie
kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY PRZEMYSŁOWEJ - od 2 000 PLN

obsługa klienta, przyjmowanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Augustów (podlaskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

sprzedaż art. monopolowych
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Olkusz (małopolskie)

ELEKTRYK - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNIK MECHANIKA - od 1 850 PLN

Pomoc na terenie zakładu pracy (utrzymanie czystości, konserwacja) Pomoc Mechanikowi w ogólnych pracach naprawczych
kontakt przez PUP - 2015-08-18 - Sancygniów (świętokrzyskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Prace biurowe, prowadzenie rejestrów i ewidencji, wysyłka korespondencji, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Olesno (opolskie)

SEKRETARKA - STAŻ PO WER - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC CUKIERNIKA - od 2 250 PLN

dekorowanie z masy cukrowej oraz z papieru jadalnego
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Szklarka Przygodzicka (wielkopolskie)

SZWACZKA - od 2 000 PLN

Szycie inletów na maszynie przemysłowej w akordzie
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Koszalin (zachodniopomorskie)

KONTROLER JAKOŚCI/ OPERATOR - do 10,99 PLN

Wykształcenie podstawowe; doświadczenie: brak wymagań; dobry wzrok; sprawność fizyczna; chęć do pracy, samodzielność; kontrola jakości części; drobne prace produkcyjne; umowa zlecenie; miejsce pracy: Gliwice, strefa
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Gliwice (śląskie)

STOLARZ - od 1 900 PLN

PRACE PRZYGOTOWAWCZE I PORZĄDKOWE PRZY DREWNIE, WYKONYWANIE I KONSERWACJA ELEMENTÓW DREWNIANYCH, WYKONYWANIE I WYKOŃCZENIE ELEMENTÓW I GOTOWYCH MEBLI, MONTOWANIE I LAKIEROWNIE GOTOWYCH WYROBÓW;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, KOORDYNACJA RUCHOWA, CZYTANIE RYSUNKU TECHNICZNEGO, SPOSTRZEGAWCZOŚĆ, PRZESZKOLENIE W PRACY PRZY OBSŁUDZE MASZYN STOLARSKICH
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Szczecin (zachodniopomorskie)

OPIEKUN W ZAKŁADZIE PIELĘGNACYJNO - OPIEKUŃCZYM - 997,4 PLN

Zapoznanie się z podopiecznymi - ich stanem zdrowia, potrzebami biologicznymi, psychicznymi i społecznymi.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Stalowa Wola (podkarpackie)

KONSERWATOR URZĄDZEŃ - do 2 000 PLN

Prowadzi bieżące utrzymanie i konserwację części sprzętu i urządzeń na Dolnym Śląskim w jednym z magazynów, pracownik na tym stanowisku będzie przekładał również towar przy pomocy wózka widłowego. Miejsce pracy: WrocławKontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny. Oferta w sali: B
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Wrocław (dolnośląskie)

SPEDYTOR - do 2 500 PLN

spedytor międzynarodowy kraje UEjedna zmiana 8.00-16.00
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Mielec (podkarpackie)

KRAWCOWA - od 2 000 PLN

wykonywanie drobnych przeróbek i napraw krawieckich, obsługa klientów w tym zakresie, szycie produktów tekstylnych
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Żory (śląskie)