Praca FRYZJER Zduńska Wola Pracownia Urody YOKO Leszek Majewski

Sieradzka 17, 98-220 Zduńska Wola, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: farbowanie, strzyżenie, czesanie, sprzątanie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zduńska Wola

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zduńskowolski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zduńska Wola

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagane wykształacenie zawodowe fryzjerskie lub technikum fryzjerskieUmiejętność farbowania, strzyżenia i czesaniaMile widziane doświadczenie zawodowe

Nazwa pracodawcy: Pracownia Urody YOKO Leszek Majewski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: zduńskowolski

Gmina pracodawcy: Zduńska Wola

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zduńska Wola

Ulica pracodawcy: Sieradzka

Numer budynku pracodawcy: 17

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*