Praca FRYZJER ( PO WER II) Ostrów Wielkopolski kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
staż - strzyżenie włosów na sucho i mokro, modelowanie fryzury za pomocą grzebieni, szczotek, suszarki ręcznej, wykonywanie trwałej ondulacji, farbowanie i rozjaśnianie włosówmycie głowy, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy, przestrzeganie zasad bhp i przepisów sanitarnych,Na w/w stanowisku wymagane jest badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER ( PO WER II)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ostrów Wielkopolski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrowski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Wolności 29a, 63-400 Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: ostrowski

Gmina pracodawcy: Ostrów Wielkopolski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrów Wielkopolski

Ulica pracodawcy: Wolności

Numer budynku pracodawcy: 29a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MONTER RUSZTOWAŃ - od 1 850 PLN

Montaż rusztowań
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Puławy (lubelskie)

POZOSTALI PRACOWNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE ST(REZERWA) - 997,4 PLN

składanie pudełek firmowych, liczenie wydrukowanych materiałów, dziurkowanie etykiet, pakowanie, klejenie wydrukowanych materiałów, pomoc na dziale wszywek, prace porzadkowe na terenie zakładu
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

obsługa klienta, przyjmowanie towaru, rozliczanie utargu dnia, dbanie o czystość sklepu
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Lębork (pomorskie)

PRACOWNIK UBOJU DROBIU I OBRÓBKI POUBOJOWEJ - od 1 870 PLN

wykształcenie zawodowe, min.6 m-cy doświadczenia, dobra sprawność manualna, znajomośc j. ukraińskiego, praca przy uboju drobiu i obróbce poubojowej:ważenie, porcjowanie,segregowanie;
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Świeca (wielkopolskie)

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - 997,4 PLN

prowadzenie indywidulanej i grupowej terapii dostopsowanej do ztanu zdrowia i potrzeb pacjenta oraz zaleceń lekarza, prowadzenie zajeć warsztatowych, świetlicowych
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Sztum (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

CIEŚLA - od 2 300 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3 miesiące doświadczenia na ww stanowisku, chęć do pracy, miejsce pracy: Teren Ostrowa Wielkopolskiego
Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane EXDACH Małgorzata Kmieć - 2016-08-01 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 1 850 PLN

przewóz artykułów spożywczych, obsługa wózka widłowego
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

OPERATOR MASZYNY ROZLEWNICZEJ - od 1 850 PLN

obsługa maszyn produkcyjnych na linii rozlewniczej, prace pomocnicze na produkcji
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Rzeniszów (śląskie)

KROJCZY - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Niwiska (podkarpackie)

MECHANIK OFPR/16/2936 (S) - od 1 850 PLN

mechanika pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Konina (małopolskie)

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Radomsko (łódzkie)

SPRZEDAWCA M/K - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Abisynia (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, przygotowanie produktów do sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Wiśniówka (świętokrzyskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Krasnowo (podlaskie)

TKACZ - od 1 750 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

REFERENT HANDLOWY DS. ROZLICZEŃ - do 1 850 PLN

Rozliczanie produkcji, uzyskanego i sprzedanego towaru, fakturowanie.
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Rudunki (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ - od 1 850 PLN

obsługa Klientów, obsługa kasy fiskalnej, zamawianie towaru, utrzymywanie miejsca pracy w czystości
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Krzeszowice (małopolskie)

segregacja i wpinanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Kutno (łódzkie)

KASJER/KA - od 975 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Warszawa (mazowieckie)

KUCHARZ KUCHNI TURECKIEJ - od 2 500 PLN

Przygotowanie potraw kuchni tureckiej z rejonu Gaziantep w restauracji Urfa Kebab.
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Świebodzin (lubuskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH-BRYGADZISTA - od 1 850 PLN

montaż konstrukcji stalowych, szkolenie pracowników w zakresie BHP, kierowanie pracownikami; praca w godz.: 6-14 lub 14-22
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Opole (opolskie)

MONTER KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH - od 925 PLN

Montaż konstrukcji metalowych, stalowych i żelbetonowych, m.in. za pomocą spawania, montaż prefabrykowanych elementów kablobetonowych i strunobetonowych
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Kobyłka (mazowieckie)

MURARZ-TYNKARZ - od 1 850 PLN

analiza rysunków roboczych, tyczenie fundamentów, ścian i działowych, wznoszenie ścian, obsługa maszyn budowlanych, praca Kraków + delegacje zagranice
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Kraków (małopolskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

montaz mebli/schodów
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Skiereszewo (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

pomoc w departamecie statutowo-samorządowym, a także departamecncie finansów i księgowości
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Tarnowskie Góry (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed