Praca FRYZJER DAMSKO-MĘSKI Kielce Salon Fryzjersko-Kosmetyczny "Tamara"

Szkolna 36, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: w/g potrzeb

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 750 - 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER DAMSKO-MĘSKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód: fryzjer damski

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 750 - 2 000 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Strzyżenie damskie oraz męskie upięcia,koloryzacja. Doświadczenie zawodowe min. 1 rok na w/w stanowisku.

Nazwa pracodawcy: Salon Fryzjersko-Kosmetyczny "Tamara"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
wskazany kontakt telefoniczny;519154043 lub osobisty wraz z CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Szkolna

Numer budynku pracodawcy: 36

Profil działalności pracodawcy: Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne.

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer damski

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 03.12.2015