Praca FRYZJER Opalenica kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Opalenica, powiat: nowotomyski, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Mycie, suszenie, układanie włosów.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Opalenica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowotomyski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 28.02.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu

Kolejowa 2, 64-300 Nowy Tomyśl, powiat: nowotomyski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: nowotomyski

Gmina pracodawcy: Nowy Tomyśl

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Tomyśl

Ulica pracodawcy: Kolejowa

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

OPERATOR URZĄDZEŃ UZDATNIANIA I DEMINERALIZACJI WODY - od 1 850 PLN

obsługa urządzenia stacja uzdatniania wody, napowietrzanie, filtrowanie, dezynfekcja wody, doprowadzanie wody do właściwych parametrów, obserwowanie pracy urządzeń, odczyt wskazań przyrządów pomiarowych, dokonywanie odpowiednich wpisów do dziennika eksploatacyjnego
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Łaszczów (lubelskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - 997,4 PLN

Zgodnie z Programem stażu m.in:- obsługa kasy fiskalnej- wykładanie towaru z magazynu na salę sprzedaży- rzetelene rozliczanie kasetek sklepowych- doradztwo klientom sklepu
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Żywiec (śląskie)

ŚLUSARZ(Z) - od 1 850 PLN

Prace ślusarskie, przygotowywanie materiału do produkcji, szlifowanie.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Uniszowa (małopolskie)

PRACOWNIK DO SPRAW OSOBOWYCH - 997,4 PLN

pomoc w prowadzeniu dokumentacji kadrowej, pomoc w obsłudze procesów związanych z zatrudnianiem oraz rozwiązywaniem umów o pracę, pomoc w ewidencji czasu pracy, pomoc w kontroli uprawnień pracowniczych niezbędnych do wykonywania zawodów wymagających specjalnych uprawnień, certyfikatów itp., pomoc w prowadzeniu akt osobowych zgodnie z wymaganiami prawa pracy, pomoc w kontroli aktualności obowiązkowych badań lekarskich, szkoleń bhp, pomoc w wystawianiu odpowiednich dokumentów dotyczących bhp.
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Turek (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

prowadzenie gospadarki magazynowej
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Puszczew (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWO - ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

NAUKA: OBSŁUGI KLIENTA, PRZYJMOWANIATOWARU, ROBIENIA ZAMÓWIEŃ. ZAPOZNANIE SIĘ Z ASORTYMENTEM MEBLARSKIM I PROGRAMEM SUBIEKT.
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Konin (wielkopolskie)

OPERATOR STACJI MONITOROWANIA ALARMÓW - od 1 850 PLN

telefoniczny kontakt z grupą interwencyjną oraz z klientem
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI WYROBÓW CHEMICZNYCH - 997,4 PLN

wdrożenie w dokumentację produkcyjną, receptury, zapoznanie z obsługą maszyny mieszającej, znakowanie produktu, obsługa drukarki etykiet, kontrola jakości wyprodukowanego wyrobu, rozliczanie raportów zmianowych.
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Gostynin (mazowieckie)

POMOCNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Sejny (podlaskie)

FREZER - 997,4 PLN

nauka wyfrezowywania otworów
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Rakowiec (pomorskie)

ŚLUSARZ REMONTOWY - 997,4 PLN

zadania związane z mechaniką samochodową aut ciężarowych
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Bolesławice (dolnośląskie)

OPERATOR MASZYN OGRODNICZYCH - od 1 000 PLN

Obsługa sortownicy MSE-2000 Grafa, pakowanie sortowanie, logistyka opakowań
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Skowronki (mazowieckie)

PRACOWNIK DO SPRAW UBEZPIECZEŃ - 997,4 PLN

Obsługa i pozyskiwanie klienta, przygotowywanie ofert, obsługa dokumentacji.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Siedlce (mazowieckie)

STOLARZ BUDOWLANY - od 1 500 PLN

wykonywanie domów drewnianych
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Łoś (mazowieckie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Utrzymywanie w należytej czystości wskazanych przez opiekuna pomieszczeń. Mycie i dezynfekcja podłóg, utrzymanie w czystości urzadzeń sanitarnych, wykonywanie czynności zleconych przez opiekuna.
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Płock (mazowieckie)

KIEROWCA - od 2 000 PLN

Kierowca samochodu dostawczego na terenie kraju.
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Tczew (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

prace o charakterze techniczno gospodarczym, utrzymanie w czystości pomieszczeń szpitala
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

rozwożenie towaru do klientów, sklepów(praca na terenie Polski południowo-wschodniej, możliwe wyjazdy na Słowację)
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Poznań (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU - MONTER - od 2 000 PLN

prowadzenie samochodu służbowego
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Rybki (pomorskie)

SPRZEDAWCA-FLORYSTA - 997,4 PLN

sprzedawca-florysta
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Brzeg (opolskie)

prace porząkowe
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Małkinia Górna (mazowieckie)

OBUWNIK PRZEMYSŁOWY - 997,4 PLN

PRZESZKOLENIE W ZAKRESIE BHP I P.POŻ.; ZAPOZNANIE Z REGULAMINEM PRACY; ZAPOZNANIE Z ZAKRESEM OBOWIĄZKÓW OBUWNIKA PRZEMYSŁOWEGO NA POSZCZEGÓLNYCH CZYNNOŚCIACH MONTAŻOWYCH; PRZYUCZENIE DO PRACY NA STANOWISKU OBUWNIKA PRZEMYSŁOWEGO POPRZEZ PRAKTYCZNE WYKONYWANIE CZYNNOŚCI OBUWNIKA PRZEMYSŁOWEGO
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Polkowice (dolnośląskie)

ASYSTENT SPRZEDAWCY OBWOŹNEGO - 997,4 PLN

Obsluga klientów, przygotowanie produktów do sprzedaży, inwentaryzacje
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW DREWNIANYCH - 997,4 PLN

Obsługa maszyn do przecierania drewna.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Zaklików (podkarpackie)

FRYZJER/KA - od 2 200 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 350 PLN

Prowadzenie zestawu pojazdów ciągnik siodłowy + naczepa ciężarowa plandeka (lub chłodnia) na trasach międzynarodowych na obszarze krajów należących do UE. Nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem oraz zabezpieczanie towaru do przewozu. Kompletowanie dokumentów przewozowych.Godzina zakończenia pracy: 16:00Praca na czas określony: 33 miesiąceSystem czasu pracy: indywidualny równoważny
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Zacharzyce (dolnośląskie)

TYNKARZ - od 2 550 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA DOSTAWCA - od 1 850 PLN

dostarczanie i sprzedaż towaru do klienta, odpowiedzialność za terminowość i jakość dostaw
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Jankowice (śląskie)