Praca FRYZJER Nowa Wieś SALON FRYZJERSKI "MF" MARIA FIORAVANTI

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: od 875 PLN

Zakres obowiązków: Brak danych

Data publikacji: 2015-11-20

Lokalizacja: Nowa Wieś (podkarpackie)

Pracodawca: SALON FRYZJERSKI "MF" MARIA FIORAVANTI

36-001 Nowa Wieś 306A, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 875 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowa Wieś

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: rzeszowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Trzebownisko

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 875 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: FRYZJER

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: KURS FRYZJERSKI FIRST STEPS

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: SALON FRYZJERSKI "MF" MARIA FIORAVANTI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: rzeszowski

Gmina pracodawcy: Trzebownisko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowa Wieś

Numer budynku pracodawcy: 306A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*