Praca FRYZJER Lipno kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lipno, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: .

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lipno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lipnowski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Okrzei 7, 87-600 Lipno, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: lipnowski

Gmina pracodawcy: Lipno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lipno

Ulica pracodawcy: Okrzei

Numer budynku pracodawcy: 7

Profil działalności pracodawcy: 9602 usługi fryzjerskie

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

OPERATOR MASZYN SZTANCUJĄCYCH ORAZ URZĄDZEŃ DRUKUJĄCYCH - do 2 200 PLN

Oferta dla osób do 30 roku zgodnie z art. 150f ustawy.Wykształcenie średnie, mile widziane poligraficzne; obsługa komputera; dokładność, rzetelność; zakres obowiązków: obsługa maszyny wycinającej etykiety, terminowa realizacja powierzonych zadań, nadzór nad procesem produkcyjnym; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Gliwice (śląskie)

POMOC KUCHARZA (+50) - od 1 750 PLN

Praca na kuchni: prace porządkowe, prace pomocnicze, przygotowywanie i wydawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Koszalin (zachodniopomorskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

przygotowywanie i obsługa spraw związanych z: wydawaniem licencji na transport drogowy; rozpatrywanie wniosków dotyczących zmian organizacji ruchu drogowego o charakterze czasowym lub stałym; rozpatrywanie wniosków dotyczących wykorzystania dróg w sposób szczególny, archiwizacja dokumentów;
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Tarnowskie Góry (śląskie)

HANDLOWIEC ON-LINE - od 1 850 PLN

obsługa klientów,odpisywanie na maile,odbieranie tel.,wysyłka towaru
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK ZESPOŁU ŁĄCZNŚCI I INFORMATYKI - 997,4 PLN

prowadzenie ewidencji sprzętu teleinformatycznego, wykonywanie podłączeń i konfiguraci sprzętu teleinformatycznego, udział w diagnozowaniu uszkodzeń i awarii sprzętu teleinformatycznego, prace archiwizacyjne, pomoc w czynnościach kancelaryjnych dla potrzeb Zespołu
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Pszczyna (śląskie)

FLORYSTA - od 1 850 PLN

obsługa klientó, obsługa kasy, układanie wiazanek kwiatowych, bukietów, utrzymanie porządku na stanowisku pracy i sali sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Leszno (wielkopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY DO SPRAW PORZĄDKOWYCH - 10 - 13 PLN

Prace porządkowe, w tym odśnieżanie, posypywanie wyznaczonych terenów. Zebranie i załadunek nieczystości.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Gdańsk (pomorskie)

MANAGER DO SPRAW PUBLIC RELATIONS - od 1 850 PLN

Budowanie stratrgii marketingowej
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż odzieży nietypowej (stylizowane na odziez z innych epok, w stylizacji rockowej, gothic), sprzedaz dodatlów alternatywnych, odzież w rozmiarz XXL
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Doradca klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Urszulewo (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY ST(POWER) OPIV.2140.51.2016.KK - 997,4 PLN

pomoc w prowadzeniu sekretariatuprzyjmowanie i rozdzielanie korespondencjiprowadzenie ewidencji korespondencji w formie elektronicznejpobieranie prasykopiowanie i archiwizacja dokumentów powadzenie ewidencji wyjść służbowychdozór nad listą obecnościodbieranie pism od Marszałka
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Łódź (łódzkie)

STOLARZ - 997,4 PLN

W programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Milicz (dolnośląskie)

POMOC NAUCZYCIELA / NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY - do 2 100 PLN

prowadzenie zajęć dydaktyczno- wychowawczych w grupie ok. 18 dzieci, zaangażowanie w życie przedszkola, pomoc Nauczyciela oraz indywiualna terapia dziecka z autyzmem
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Gdańsk (pomorskie)

MALARZ - do 1 850 PLN

Malowanie, konserwacja, przygotowanie stanowiska pracy do prac malarskich
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Dubeninki (warmińsko-mazurskie)

sprzedaż towarów, obsługa kasy fiskalnej,przyjmowanie towaru,utrzymanie porządku na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Sztabin (podlaskie)

CHEMIK - 997,4 PLN

wykonywanie badań laboratoryjnych, wykonwyanie badań surowców, badanie wyrobów higieniczno-kosmetycznych, kontrola wyrobów gotowych w toku produkcji
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Malbork (pomorskie)

PIELĘGNIARKA ŚRODOWISKOWO-RODZINNA - od 2 000 PLN

opieka pielęgniarska, szczepienia ochronne
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Hrubieszów (lubelskie)

POMOCNIK BIBLIOTECZNY - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Lubnów (dolnośląskie)

ŚLUSARZ-SPAWACZ - od 1 750 PLN

spawanie i obróbka prostych elementów stalowych
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Węgierska Górka (śląskie)

SZLIFIERZ SZKŁA PŁASKIEGO - od 1 900 PLN

przygotowywanie tarcz szlifierskich, wymiana tarcz i obróbka szkła płaskiego i luster, wiercenie w taflach szkła otworów wg rysunku technicznego, przestrzeganie zarządzeń i instrukcji BHP i PPOŻ, regulowanie i obsługa wiertarek
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA HR - od 5 500 PLN

Samodzielne odpowiadanie na mailowe zapytania klientów z dziedziny HR zgodnie z wewnętrznymi standardami komunikacji. Sporządzanie świadectw pracy oraz zaświadczeń o zatrudnieniu dla pracowników Credit Suisse w Szwajcarii. Postępowanie zgodnie z polityką firmy oraz przestrzeganie wszelkich przepisów i regulacji. Osiąganie ustalonych celów jakościowych oraz ilościowych. Ciągły rozwój i optymalizacja obszarów procesowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Wrocław (dolnośląskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

brukowanie
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Młynne (małopolskie)

PRACOWNIK OCHRONY TERENU - 997,4 PLN

dbanie o wygląd zewnętrzny terenu
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Gdańsk (pomorskie)

SPEDYTOR - od 1 850 PLN

w/g umowy
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Miastko (pomorskie)

SZLIFIERZ KAMIENI SZLACHETNYCH I OZDOBNYCH - od 2 300 PLN

wykształcenie zasadnicze zawodowe; doświadczenie zawodowe minimum 5 lat na ww. stanowisku. Ogólny zakres obowiązków: obróbka kamieni szlachetnych i półszlachetnych ręczna oraz przy użyciu odpowiednich urządzeń mechanicznych dla celów jublilirskich i przemysłowych, nadanie im potrzebnej wielkości, kształtu, rodzaju szlifu i gładkości. Miejsce wykonywania pracy - Lublin.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Lublin (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO - od 100 PLN

Odbieranie owoców ze skupów i dostarczanie do przetwórni.
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Krasnystaw (lubelskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed