Praca FRYZJER Kozubszczyzna P.H.U. ANNA PIETRAS-PLUTA

Miejsce pracy:
21-030 Kozubszczyzna 64a, powiat: lubelski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: wykonywanie usług fryzjerskich

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kozubszczyzna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubelski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Konopnica

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: P.H.U. ANNA PIETRAS-PLUTA

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Mełgiewska 11c, 20-209 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie, badania lekarskie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Lublin

Gmina pracodawcy: Lublin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lublin

Ulica pracodawcy: Mełgiewska

Numer budynku pracodawcy: 11c

Nazwisko osoby zgłaszającej: Anna Pietras - Pluta

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

MONTER / KONSERWATOR INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH - od 2 500 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem; Montaż instalacji wentylacji i klimatyzacji. Wykształcenie średnie. Prawo Jazdy KAT. B. Umiejętności manualne, zaradność, dyspozycyjność, zaangażowanie. Doświadczenie w pracach instalacyjnych i budowlanych, mile widziane doświadczenie w branży wentylacji lub klimatyzacji. Miejsce wykonywania pracy: Woj. Lubelskie.
OXYWENT M.OLEJNIK I M.KUSZNIERUK S.C. - 2016-05-30 - Kazimierzówka (lubelskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Obsługa Klienta, strzyżenie, modelowanie, koloryzacja. Pielęgnacja włosów: zabiegi odbudowujące włosy, dobór fryzury. Doradztwo w zakresie pielęgnacji włosów.
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Gdynia (pomorskie)

FRYZJER - od 2 500 PLN

strzyżenie, farbowanie i modelowanie włosów
Akademia Piękna Eliza Szumowska-Pacan - 2016-04-13 - Puławy (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace gospodarczo - porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Niedrzwica Duża (lubelskie)

staż w salonie piękności
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Ustroń (śląskie)

Strzyżenie damskie i męskie, modelowanie włosów, wykonywanie zabiegów regenerujących, utrzymanie porządku na stanowiskach pracy.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Siedlce (mazowieckie)

FRYZJER - do 1 750 PLN

Strzyżenie, farbowanie, upinanie.
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - od 925 PLN

Fryzjerstwo - strzyżenie, modelowanie, farbowanie.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Złotoryja (dolnośląskie)

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

FRYZJER - od 2 488 PLN

Fryzjer damsko- męski
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA SYLWIA KORBUS - 2016-06-30 - Koszalin (zachodniopomorskie)

KIEROWCA-ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

Przewóz materiałów budowlanych, wyrobów ze stali. Drobne prace ślusarskie.Praca na terenie woj. lubelskiego i mazowieckiego.
P.H.U. GRZEGORZ STĘPNIAK - 2016-01-20 - Płouszowice (lubelskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

obsługa klienta w salonie fryzjerskim
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Cieszyn (śląskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

Wykonywanie zabiegów fryzjerskich
STUDIO FAN KŁODNICKA ANETA - 2017-02-15 - Bralin (wielkopolskie)

obsługa klienta; wykształcenei zawodowe, doswiadczenie min.3 lata; na poczatek umowa-zlecenie do 6 mc-później umowa o prace; godziny pracy 9-20
AKM STUDIO Salon Fryzjerski Agnieszka Tyszkiewicz - 2016-09-13 - Rynarzewo (kujawsko-pomorskie)

Strzyżenie damsko - męskie, koloryzacje, fryzury okolicznościowe, fryzury ślubne. Umiejętności zawodu, uprawnienia czeladnik lub mistrz
SALON FRYZJERSKI "KASIA" KATARZYNA CICHOŃ - 2016-03-09 - Kłyżów (podkarpackie)

Strzyżenie i modelowanie fryzur damskich i męskich, umawianie i prowadzenie zapisów na wizyty klientów, utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy
Studio Fryzur "GLAMOUR" Monika Iskra - 2016-09-13 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 500 PLN

Przewóz towru na terenie woj. lubelskiego
MIRPOL Sp. z o.o. - 2016-06-01 - Strzyżewice (lubelskie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 3 500 PLN

kierowca kat C+E w ruchu krajowym. Ciągnik siodłowy plus Firana standard
WELPO Piotr Ścirka - 2016-05-13 - Jastków (lubelskie)

ELEKTROMONTER (ELEKTRYK) ZAKŁADOWY - od 2 100 PLN

przeglądy, serwis, naprawa urządzeń elektryczno/mechanicznych
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Niedrzwica Duża (lubelskie)

ZAOPATRZENIOWIEC/PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 750 PLN

dbanie o zaopatrzenie w firmie oraz zdobywanie nowych i obsługa obecnych klienów w firmie
kontakt przez PUP - 2015-12-22 - Turka (lubelskie)

Dbanie o czystość przy stanowisku pracy, dezynfekcja narzędzi, mycie i masaż głowy, suszenie włosów, modelowanie, farbowanie włosów, przygotowanie klienta do danej usługi, kontakt z klientem, zawijanie włosów na wałki, prostowanie włosów, rozrabianie farb
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

wg stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Kraków (małopolskie)

Strzyżenie damskie, męskie, modelowanie, stylizacja włosów, fryzury okolicznościowe, farbowanie, baleyage. Praca na dwie zmiany w godz.: 8:00-16:00, 13:00-21:00.Oferta dostępna w sali H
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Wrocław (dolnośląskie)

ścinanie, upięcia, koloryzacjadobór odpowiednich farb
Usługi Fryzjerskie U JUSTYNY Justyna Stocka - 2016-06-07 - Strzyżewice (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Ciecierzyn (lubelskie)

FRYZJER - od 500 PLN

strzyżenia, modelowanie,trwała, koloryzacja
Atelier Fryzjersko-Kosmetyczne DEGGER Justyna Witalis - 2016-05-05 - Żory (śląskie)

fryzjerstwo męskie, damskie i dzięcięce
MOONLIGHT Monika Manz - 2017-01-05 - Piaseczno (mazowieckie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

cięcie damsko-męskie, stylizacja fryzur, farbowanie
ZAKŁAD FRYZJERSKI DAMSKO-MĘSKI MIROSŁAWA GOLA - 2016-10-05 - Chorzów (śląskie)