Praca FRYZJER Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Wszystko co związane z pracą fryzjera

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Data zakończenia pracy: 01.11.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
znajomość conajmniej 5 marek fryzjerskich, posiadanie ukończonych szkoleń i konkursów międzynarodowych, umiejętności: stylizacja fryzur, upięcia, strzyżenie damsko-męskie, koloryzacja.

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 900 PLN

Przygotowywanie dokumentacji w języku gruzińskim, rosyjskim, angielskim. Pozyskiwanie nowych kontrahentów z branży transportowej w kraju i za granicą. Wykształcenie średnie, doświadczenie zawodowe 2 lata. Dobra znajomość języka gruzińskiego i angielskiego.
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Radzymin (mazowieckie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

w/g zakresu
kontakt przez PUP - 2017-04-05 - Sejny (podlaskie)

KONSERWATOR - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Kadyny (warmińsko-mazurskie)

KUCHARZ KUCHNI CHIŃSKIEJ - od 2 200 PLN

przygotowywanie dań wg tradycyjnych przepisów kuchni chińskiej, współpraca z szefem kuchni narodowości chińskiej
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

WULKANIZATOR - od 2 000 PLN

Usługi wulkanizacyjne
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Łęczyca (łódzkie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Przyjmowanie, zamawianie towaru, obsługa i doradztwo dla klienta, wykładanie asortymentu, kontrola cen artykułów, dyspozycyjność oraz chęć do pracy. Umowa na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia. Praca w godz. 6.00-14.00, 14.00-22.00.
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Piła (wielkopolskie)

SZLIFIERZ - od 1 500 PLN

OBRÓBKA METALI PRZEZ SZLIFOWANIE ZEWNĘTRZNYCH ORAZ WEWNĘTRZNYCH POWIERZCHNI WALCOWYCH I STOŻKOWYCH W CELU UZYSKANIA POŻĄDANEGO KSZTAŁTU, OBSŁUGA URZĄDZEŃ, KONTROLOWANIE PRACY LINII OBRABIAREK, USTAWIANIE ODPOWIEDNICH PARAMETRÓW URZĄDZEŃ ORAZ DOBÓR ODPOWIEDNICH NARZĘDZI, ODCZYT DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ, WYKONYWANIE CZYNNOŚCI NA INNYCH OBRABIARKACH UNIWERSALNYCH SKRAWAJĄCYCH DO METALU ( TOKARKACH, FREZARKACH, WYTACZARKACH) OSTRZENIE NARZĘDZI SKRAWAJĄCYCH ( NOŻY TOKARSKICH I STRUGARSKICH, WIERTEŁ, POGŁĘBIACZY, ROZWIERTAREK, FREZÓW, GWINTOWNIKÓW, PRZEPYCHACZY, PRZECIĄGACZY).
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Ostrołęka (mazowieckie)

BARMAN - 997,4 PLN

podawanie napojów, przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Sieradz (łódzkie)

HANDLOWIEC SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

dofin.
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK OBRÓBKI DREWNA - od 1 850 PLN

przecinanie drewna okrągłego na tarcicę na traku taśmowym, rozwieranie pił na rozwieraku
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Dachnów (podkarpackie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR - od 2 500 PLN

Prowadzenie dokumentacji kadrowej
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

KUCHARZ - od 2 500 PLN

gotowanie potraw
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Cieszyn (śląskie)

ORGANIZATOR OBSŁUGI SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - 997,4 PLN

obsługa serwisów internetowych, pakowanie i wysyłanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

MONTER - od 1 850 PLN

montaż zabudów przyczep i pojazdów, wykańczanie detali
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Wąwał (łódzkie)

PRACOWNIK DO SPRAW OBSŁUGI KLIENTA (S) - 997,4 PLN

Umawianie spotkań telefonicznych, prezentowanie oferty firmy, obsługa klientów, obsługa urządzeń biurowych, udzielanie informacji, doworzenie dokumentacji do klienta wraz z opiekunem
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Tarnów (małopolskie)

ELEKTRYK - od 600 PLN

montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną, konserwacją oraz naprawą instalacji, wykonywaniem pomiarów, prób po montażu i naprawie instalacji
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Zalesie Górne (mazowieckie)

PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ - do 2 500 PLN

Regeneracja rozruszników i alternatorów.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Gdańsk (pomorskie)

KELNER/BARMAN - 997,4 PLN

1. Serwowanie jedzenia klientom.2. Praca za barem.3. Nalewanie piwa.4. Polerowanie sztućcy.5. Dbanie o ogólną czystość baru i stolików.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Łęczyca (łódzkie)

FRYZJER* - od 1 000 PLN

usługi fryzjerskie
Krzysztof Bednarz - 2016-09-26 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - 997,4 PLN

Zamawianie, przyjmowanie i sprawdzanie jakości towarów
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Brzeźnio (łódzkie)

INSPEKTOR DS. GOSPODARKI ZASOBAMI MIESZKANIOWYMI - 997,4 PLN

Pomoc w przygotowywaniu zleceń robót remontowych, przy nadzorowaniu nad pracą konserwatorów i dozorców, sporządzaniu kart pracy, przy obsłudze mieszkańców.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - 800 - 1 700 PLN

Pomoc w codziennej higienie, zakupy, sprzątanie, gotowanie, pranie oraz prasowanie.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KELNER - BARMAN (D) - od 1 850 PLN

przygotowanie deserów, napojów, obsługa klientów, parzenie kawy, przygotowywanie napojów alkoholowych.
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Tarnów (małopolskie)

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER - od 2 780 PLN

obsługa klienta, sprzedaż towarów, fakturowanie
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Węgrów (mazowieckie)

RECEPCJONISTA-KELNER - od 2 000 PLN

przyjmowanie i obsługa gości
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Wieliczka (małopolskie)

POMOC KUCHARZA - od 1 900 PLN

Przygotowywanie potraw kuchni indyjskiej
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Pułtusk (mazowieckie)

KIEROWNIK PRODUKCJI W PRZEMYŚLE - od 2 800 PLN

Kierowanie procesem produkcyjnym, opracowywanie planów produkcji, zarządzanie podległym personelem.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Jarantowice (kujawsko-pomorskie)