Praca FRYZJER Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Wszystko co związane z pracą fryzjera

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Data zakończenia pracy: 01.11.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
znajomość conajmniej 5 marek fryzjerskich, posiadanie ukończonych szkoleń i konkursów międzynarodowych, umiejętności: stylizacja fryzur, upięcia, strzyżenie damsko-męskie, koloryzacja.

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

Inżynier ds Procesu Produkcyjnego -

Delphi jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań elektronicznych i technologii systemowych dla sektora motoryzacyjnego. W Centrum Technicznym w Krakowie Delphi od ponad 15 lat zajmujemy się projektowaniem, tworzeniem oprogramowania i testowaniem zaawansowanych systemów mikroprocesorowych. Zakres obowiązków: Planowanie procesów produkcyjnych oraz linii montażowych podzespołów elektronicznych Bezpośr
Delphi Poland S.A. - 2016-11-15 - Kraków (małopolskie)

INSTRUKTOR - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Szreńsk (mazowieckie)

SERWISANT URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH - od 1 850 PLN

serwis urządzeń chłodniczych
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Kłanino (pomorskie)

SPECJALISTA DS. PROMOCJI - do 2 000 PLN

Tworzenie i aktualizacja baz mediów i klientów firmy, prowadzenie strony internetowej, organizacja spotkań, konferencji, przygotowanie i dystrybucja materiałów promocyjnych
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - do 1 950 PLN

Obsługa klientów gł. z krajów wschodnich (Ukraina i Rosja), informowanie nabywców o walorach sprzedawanych produktów, pomoc nabywcy przy wyborze produktu, sprawna realizacja zamówień składanych przez nabywców, zawieranie transakcji sprzedaży i inkasowanie należności za sprzedane produkty, przygotowanie produktów do sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Mostki (lubuskie)

PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO - do 2 000 PLN

Sprzątanie klatek schodowych: mycie , zamiatanie, odkurzanie, mycie okien, lamperii, pielęgnacja roślin, przycinanie krzewów,pielenie kwietników,żywopłotów, grabienie trawników, sprzątanie terenów zewnętrznych, zamiatanie chodników, mycie i dezynfekcja smietników, mechaniczne osnieżanie chodników, kontakt z detergentami i dźwiganie ciężarów do 10 kg. Miejsce pracy: Wrocław-Krzyki lub Psie PoleKontakt z pracodawcą telefoniczny lub elektroniczny.Oferta w sali: B
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Wrocław (dolnośląskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA (Z,N) - od 1 750 PLN

utrzymanie piekarni w czystości
kontakt przez PUP - 2015-12-31 - Tarnów (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

promowanie i sprzedaż towarów, obsługa i pozyskiwanie klientów
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

1. Prowadzenie ewidencji księgowej;2. Prowadzenie pełnej lub uproszczonej księgowości podmiotów gospodarczych;3. Dekretowanie i księgowanie operacji gospodarczych;4. Prowadzenie procesu uzgadniania rozrachunków i transakcji finansowych oraz rozliczanie operacji finansowych;5. Księgowanie faktur od dostawców i przygotowywanie płatności;6. Prowadzenie bieżących rozliczeń z bankami i innymi instytucjami finansowymi;7. Sporządzanie listy płac oraz przygotowywanie przelewów bankowych wynagrodzeń, rozliczanie należności wynikających z przepisów wewnętrznych, np. delegacje, potwierdzanie sald należności i zobowiązań z kontrahentami oraz uzgadnianie rozrachunków, w tym także wyjaśnianie zaistniałych różnic;8. Rozliczanie faktur z importu i eksportu;9. Wystawianie zaświadczeń i dokumentów związanych z wynagrodzeniem oraz innych dokumentów rozliczeniowych;10. Obsługiwanie programu Płatnik w zakresie rozliczeń z ZUS;11. Sporządzanie deklaracji podatkowych, tj. VAT oraz deklaracji ZUS,12. Prowadzenie ewidencji kasowej;13. Sporządzanie raportów finansowych;14. Współpraca z klientami zewnętrznymi firmy, tj. dostawcami usług, kancelarią prawną, urzędami, biegłym rewidentem itp.15. Przechowywanie dowodów księgowych oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentów finansowych.
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Somonino (pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Sprzątanie przedszkola
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Żelków-Kolonia (mazowieckie)

STOLARZ - 997,4 PLN

1. Obróbka ręczna, przerzynanie, struganie, dłutowanie, wiercenie, klejenie, okleinowanie, montowanie, wykańczanie elementów stolarki meblowej.2. Właściwy dobór narzędzi stolarskich do wykonywania prac stolarskich i umiejętność posługiwania się tymi narzędziami.3. Obsługa i właściwe przygotowanie do pracy podstawowych obrabiarek drewna.4. Okuwanie wyrobów stolarskich różnymi okuciami.5. Organizacja stanowiska pracy, właściwy dobór narzędzi i materiałów.
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Tuchlino (pomorskie)

POMOC KSIĘGOWEJ - 997,4 PLN

Pomoc w przygotowywanie dokumentów księgowych oraz dokonywanie rozliczeń.
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Płock (mazowieckie)

OPIEKUN WYCHOWAWCA DZIECI W ŻŁOBKU - 997,4 PLN

wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Kraków (małopolskie)

Samodzielny Inżynier Programista - Advanced Software Engineer -

Zakres obowiązków: Tworzenie oprogramowania dla elektronicznych systemów kontroli i sterowania stosowanych w samochodach Wymagania: Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w rozwoju oprogramowania dla systemów wbudowanych (embedded systems) Bardzo dobra znajomość języka C lub C++ Znajomość podstaw elektroniki Praktyczna umiejętność tworzenia oprogramowania dla systemów czasu rzeczywistego Dobra znaj

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Poznań (wielkopolskie)

CHEMIK - SPECJALISTA DS. PRODUKCJI FARB - od 1 850 PLN

Produkcja farb, lakierów opartych na dyspersjach polimerowych pigmentów, żywic epoksydowych i polimerowych. Tworzenie kart charakterystyk. Zdolności manualne
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Brok (mazowieckie)

oferta stazu: utrzymanie czystości w sklepie, obsługa terminala, przyjmowanie towarów przemysłowych,
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Jeziorki Kosztowskie (wielkopolskie)

FORMIERZ ODLEWNIK - od 11,6 PLN

Praca w Kutnie-prowadzenie zmechanizowanego procesu produkcji piaskowych form odlewniczych, prawidłowe wykonywanie form z uwzględnieniem parametrów formowania, jakości masy formierskiej,stanu odmodelowania,wykończenia form, stosowanych ochłodzalnikow i otulin,prawidlowe wykonanie i przygotowanie form do zalania.
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Kutno (łódzkie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Wykształcenie średnie, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Racibórz (śląskie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO - 997,4 PLN

Serwisant sprzętu komputerowego
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Pilczyca (świętokrzyskie)

DOZORCA - do 1 850 PLN

Zwracanie uwagi na przypadki naruszania porządku publicznego oraz informowanie o ww. właściwych służb
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

REFERENT - do 2 000 PLN

sporządzanie kosztorysów robót, nadzór nad robotami drogowymi, sporządzanie wnioskówo dofinansowania
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Olkusz (małopolskie)

sprzatanie obiektu przychodni wewnątrz ni wokół , uporządkowanie terenu przyległego. Praca na 2 zmiany 5.oo do 13.00 i 14.00 do 22.00
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Oleśnica (dolnośląskie)

STARSZY PROGRAMISTA / ANALITYK - od 11 000 PLN

• Rozwijanie oprogramowania – kodowanie, testowanie, uruchamianie nowych rozwiązań programistycznych, jak też rozszerzanie istniejącego oprogramowania o nową funkcjonalność w ramach utrzymania kodu.• Nabycie wiedzy z zakresu przedmiotu tj. technologii związanych z przemysłem lotniczym, hotelarskim, wynajmu samochodów i innym w zakresie pozwalającym na samodzielną pracę programistyczną.• Współpraca z personelem technicznym i klientami w celu zrozumienia i rozwiązywania problemów z systemami komputerowymi, oraz ewaluacja sugestii ulepszeń i rozszerzeń systemów.• Pomoc w tworzeniu dokumentacji technicznej systemów.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA KAT. B - od 1 900 PLN

Załadunek i rozładunek towarów, dostarczanie towaru do klientów.
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Legnica (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

Sprzedawca w sklepie mięsnym.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Żukowo (pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed