Praca FRYZJER Kościan Magdalena Fornalewicz Gabinet Kosmetyczny ORCHIDEA

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: od 1 750 PLN

Zakres obowiązków: -

Data publikacji: 2016-01-05

Lokalizacja: Kościan (wielkopolskie)

Pracodawca: Magdalena Fornalewicz Gabinet Kosmetyczny ORCHIDEA

Os. Jagiellońskie 29-32, 64-000 Kościan, powiat: kościański, woj: wielkopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kościan

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kościański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kościan

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy:
Magdalena Fornalewicz Gabinet Kosmetyczny ORCHIDEA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kościański

Gmina pracodawcy: Kościan

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kościan

Ulica pracodawcy: Os. Jagiellońskie

Numer budynku pracodawcy: 29-32

Profil działalności pracodawcy: gabinet kosmetyczny

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 05.01.2016

Podobne oferty pracy

FRYZJER - od 2 000 PLN

strzyżenie, koloryzacja, układanie włosów
Salon Fryzjerski Damsko Męski Alexandra - Aleksandra Olejniczak - 2017-03-29 - Leszno (wielkopolskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Otmęt (opolskie)

Obsługa klientów, farbowanie i strzyżenie damskie i męskie, trwała ondulacja, zabiegi pielęgnacyjne, modelowanie, wykonywanie upięć, dbanie o czystość w salonie. Praca dwuzmianowa w godzinach 8-19.
Studio Urody LENA Bogdan Małek - 2017-02-20 - Płock (mazowieckie)

FRYZJER - od 1 750 PLN

Usługi fryzjerskie: strzyżenie, koloryzacja, stylizacja, układanie fryzur, zabiegi pielęgnacyjne na włosy.
Art-Fryz Bromka Iwona - 2015-12-01 - Płock (mazowieckie)

ŚLUSARZ -SPAWACZ - od 2 800 PLN

Spawanie elementów stalowych. Miejsce pracy: Donatowo 6. Okres próbny trwa 3 miesiące. Wynagrodzenie 2800 brutto + premia
KOL-MET Dariusz Węglewski - 2016-12-13 - Donatowo (wielkopolskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

układanie fryzur, obcinanie włosów, malowanie włosów
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Turek (wielkopolskie)

mycie, modelowanie, strzyżenie włosów
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Kraśnik (lubelskie)

zgz programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Głogów (dolnośląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Prace wykończeniowe
Andrzej Richter REMFAS - 2017-03-28 - Krzywiń (wielkopolskie)

FRYZJER - od 1 000 PLN

Wszystkie usługi fryzjerskie
ZAKŁAD FRYZJERSKI DAMSKI ZOFIA SENDER - 2017-04-10 - Suwałki (podlaskie)

FRYZJER - od 2 057 PLN

Obsługa klientów w salonie fryzjerskim damsko-męskim. Praca w Bielsku-Białej od poniedziałku do piątku dwuzmianowa w godz. 9.00-19.00, w soboty w godz. 9.00-14.00 (grafik do ustalenia, jedna sobota w miesiącu wolna).
STUDIO FRYZJERSKIE "Hair" KATARZYNA ALEKSANDROWICZ - 2016-12-12 - Bielsko-Biała (śląskie)

CIEŚLA-DEKARZ - od 2 000 PLN

Wykonywanie prac ciesielskich, dekarskich i stolarstwo budowlane
Wojciech Golak STOL-GOL - 2017-03-17 - Mościszki (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 800 PLN

prace magazynowe
Spółdzielnia Mleczarska "MLEKOVITA" - 2016-05-12 - Kościan (wielkopolskie)

FRYZJER - do 2 000 PLN

Strzyżenie, dbałość o salon.
FHU CHANTAL Marcin Kuliś - 2016-08-31 - Obrowo (kujawsko-pomorskie)

Strzyżenie damskie, męskie, farby, pasemka, balejaż, trwała, czesanie fryzur
Zakład Fryzjerski Damsko-Męski - 2017-05-17 - Szczecin (zachodniopomorskie)

fryzjer damsko - męski
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA KAT. C - od 3 500 PLN

przewóz towarów, weekendy wolne, teren kraju
Marcin Chwastyniak Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Mar-Trans - 2017-03-06 - Kościan (wielkopolskie)

FRYZJER - od 925 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Łapy (podlaskie)

Strzyżenie, modelowanie, fryzury okolicznościowe
Żydek Grzegorz F.H.U. "ŻYDEK " - 2017-05-24 - Wadowice (małopolskie)

staż w salonie fryzjerskim
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Ustroń (śląskie)

FRYZJER - od 3 000 PLN

strzyżenie, farbowanie, pielęgnacja włosów, możliwość samodzielnego prowadzenia salonu
Instytut Urody MMM Maria Mońka-Mikos - 2017-03-23 - Bytom (śląskie)

FRYZJER - od 1 800 PLN

fryzjer
kontakt przez PUP - 2015-11-18 - Częstochowa (śląskie)

strzyżenie damsko-męskie
Studio Urody "ATENA" Grażyna Bil - 2016-04-15 - Sosnowiec (śląskie)

usługi fryzjerskie damsko-męskie
Fryzjer w bramie SAWCZUK DANUTA - 2016-09-20 - Biała Podlaska (lubelskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

przygotowywanie posiłków
LECH SIEJEK GOSPODA POD BAŻANTEM - 2017-02-17 - Racot (wielkopolskie)

Salon Kosmetyki i Masażu Anna Rosa - 2016-04-06 - Ustroń (śląskie)

KASJER /SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

profesjonalna obsługa klienta, realizacja polityki sprzedażowej firmy, obsługa kasy fiskalnej
FRAPO Dystrybucja Sp. z o.o. - 2016-04-13 - Czempiń (wielkopolskie)

wykształcenie min. zawodowe lub kończące aktualnie szkołę, doświadczenie w zawodzie konieczne, chęć do pracy
AVELIN Salon Fryzjerski Ewelina Hajdner - 2016-06-01 - Krotoszyn (wielkopolskie)

fryzjerstwo damsko-męskie
Markus Mariusz Kusia - 2016-08-26 - Kraków (małopolskie)

kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Cieszyn (śląskie)