Praca FRYZJER Koło Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "GALA" Łukasz Siwiński

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Prace związane ze świadczeniem usług fryzjerskich, min. strzyżenie, farbowanie

Data publikacji: 2016-09-09

Lokalizacja: Koło (wielkopolskie)

Pracodawca: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "GALA" Łukasz Siwiński

TORUŃSKA 37, 62-600 Koło, powiat: kolski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Prace związane ze świadczeniem usług fryzjerskich, min. strzyżenie, farbowanie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Koło

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kolski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Koło

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Wymagane doświadczenie

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "GALA" Łukasz Siwiński

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Wymagane cv, na spotkanie z pracodawcą należy umówić się telefonicznie, kontakt telefoniczny z pracodawcą po godz. 19 tej.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kolski

Gmina pracodawcy: Koło

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Koło

Ulica pracodawcy: TORUŃSKA

Numer budynku pracodawcy: 37

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*