Praca FRYZJER Gniezno STUDIO URODY "VENUS" Sylwia Nowaczyk

Jasna 1A, 62-200 Gniezno, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: wg stanowiska

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gniezno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gnieźnieński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gniezno

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: STUDIO URODY "VENUS" Sylwia Nowaczyk

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: gnieźnieński

Gmina pracodawcy: Gniezno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gniezno

Ulica pracodawcy: Jasna

Numer budynku pracodawcy: 1A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015