Praca FRYZJER DAMSKO-MĘSKI Libiąż STUDIO FRYZJERSKIE N.1 Bożena Świerkosz

Wańkowicza 2, 32-590 Libiąż, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: usługi w zakresie fryzjerstwa damsko męskiego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER DAMSKO-MĘSKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Libiąż

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chrzanowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Libiąż

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 1)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie zawodowe o kierunku fryzjerstw,staż 1 rok preferowany

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: STUDIO FRYZJERSKIE N.1 Bożena Świerkosz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: chrzanowski

Gmina pracodawcy: Libiąż

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Libiąż

Ulica pracodawcy: Wańkowicza

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: usługi w zakresie fryzjerstwa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 03.12.2015