Praca FRYZJER DAMSKO-MĘSKI Kwidzyn ZAKŁAD FRYZJERSKI DAMSKO - MĘSKI JAN JANKOWSKI

KONOPNICKIEJ 11, 82-500 Kwidzyn, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: strzyżenie damsko-męskie, farbowanie, czesanie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER DAMSKO-MĘSKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kwidzyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kwidzyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kwidzyn

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Czeladnik fryzjer

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
min. 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku fryzjera

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: ZAKŁAD FRYZJERSKI DAMSKO - MĘSKI JAN JANKOWSKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kwidzyński

Gmina pracodawcy: Kwidzyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kwidzyn

Ulica pracodawcy: KONOPNICKIEJ

Numer budynku pracodawcy: 11

Profil działalności pracodawcy:
Firma specjalizuje się w fryzjerstwie i pozostałych zabiegach kosmetycznych.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*