Praca FRYZJER Urszulin Market "Alicja" Waldemar Werner Handel i Usługi

Lubelska 9, 22-234 Urszulin, powiat: włodawski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: Strzyżenie męskie, damskie, stylizacja fryzur.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Urszulin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: włodawski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Urszulin

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 925 PLN

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Market "Alicja" Waldemar Werner Handel i Usługi

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: włodawski

Gmina pracodawcy: Urszulin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Urszulin

Ulica pracodawcy: Lubelska

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*