Praca FRYZJER Andrespol Salon Fryzjersko-Kosmetyczny "NATALIA" Natalia Cyrulska

Rokicińska 121, 95-020 Andrespol, powiat: łódzki wschodni, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
farbowanie, upięcia, strzyżenie damsko- męskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Andrespol

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łódzki wschodni

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Andrespol

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy:
Salon Fryzjersko-Kosmetyczny "NATALIA" Natalia Cyrulska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt telefoniczny

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: łódzki wschodni

Gmina pracodawcy: Andrespol

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Andrespol

Ulica pracodawcy: Rokicińska

Numer budynku pracodawcy: 121

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK DO SPRAW WSPÓŁPRACY Z TURCJĄ - od 1 100 PLN

- Wyszukiwanie tureckich producentów tekstyliów- Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z tureckimi kontrahentami - Negocjowanie cen, wzorów i ilości zamawianych u producentów tureckich towarów- Sporządzanie zamówień do producentów tureckich, załatwianie ewentualnych reklamacji - Wyjazdy w delegacjeWymiar: 1/2 etatu
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Andrespol (łódzkie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

strzyżenie, koloryzacja, pielęgnacja włosówwynagrodzenie: podstawa + prowizja
Salon Fryzur Dominik Soliwoda - 2017-02-13 - Mikołajki (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - do 2 000 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem.
PERET Rafał Peret - 2015-12-11 - Gdańsk (pomorskie)

Salon Fryzjerski "FINESSIA" - 2016-01-19 - Rewal (zachodniopomorskie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

strzyżenie męski
Zakład Fryzjerski "ADAM"Adam Moczulski - 2016-06-02 - Garwolin (mazowieckie)

FRYZJER - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

USŁUGI FRYZJERSKIE
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Konin (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT C+E - od 4 000 PLN

przewozy artyk.spożywczychciągnik siodłowy z naczepą chłodniczącodzienny powrót do domu
PTU "TRANSON" - 2017-02-01 - Koluszki (łódzkie)

diagnozowanie stanu włosów i skóry
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Piła (wielkopolskie)

POMOCNIK GLAZURNIKA - od 1 850 PLN

wyrównywanie podłoża, spoinowanie
USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE Tomasz Jaszczuk - 2016-04-01 - Andrespol (łódzkie)

SZWACZKA - od 2 000 PLN

Szycie konfekcji damskiej
Kowalski Andrzej - P.P.H. "ANKAR" - 2017-02-01 - Koluszki (łódzkie)

zgodnie ze stanowiskiem I zmiana
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - od 1 750 PLN

fryzjer damski i męski
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Kraków (małopolskie)

NAUKA: TECHNIK STRZYŻENIE, MODELOWANIW, STYLIZACJI NA SUCHO I MOKRO, KOLORYZACJI I PIELĘGNACJI WŁOSÓW.
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Konin (wielkopolskie)

SPAWACZ - od 2 000 PLN

Spawacz
ZAKŁAD ŚLUSARSKI KONIŃSKI MIECZYSŁAW - 2017-04-03 - Koluszki (łódzkie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

wg stanowiska
SALON FRYZJERSKI "Bella" GRAŻYNA WASTAG - 2016-06-06 - Męcina (małopolskie)

Obsługa klienta na samodzielnym stanowisku
Studio Fryzjerskie Justyna Czernielewska - 2016-10-19 - Kłodawa (wielkopolskie)

FRYZJER - od 1 000 PLN

Strzyżenie męskie, damskie,dziecięce, dbanie o czystość w salonie. Umowa zlecenie, wymiar pracy 20h/tygodniu, wymagana dyspozycyjność w godz. 8:00-21:00.
Idefco sp z o o - 2016-11-16 - Wrocław (dolnośląskie)

wg. stanowiska
Salon Fryzjerski Magdalena Baran - 2017-02-09 - Kalwaria Zebrzydowska (małopolskie)

POMOC SZWALNI - od 1 850 PLN

praca wykonywana przy hafciarce i pomoc szwalni. mile widziane osoby niepełnosprawne
DASTAN Grzegorz Staniaszek - 2016-08-23 - Tuszyn (łódzkie)

praca w Galerii handlowej
Salon Urody Alter Ego Ewa Pietrzak - 2016-11-15 - Białystok (podlaskie)

SEKRETARZ - od 1 850 PLN

biegła znajomość obsługi komputera, doświadczenie w pracy administracyjno - biurowej
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 1 W TUSZYNIE - 2016-02-01 - Tuszyn (łódzkie)

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - 2 058 - 3 493 PLN

Wyplatanie dekoracji świątecznych
B.O.B. Aleksandra Grądziel - 2015-12-01 - Lipiny (łódzkie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Poznań (wielkopolskie)

Strzyżenie damsko-męskie, koloryzacja włosów, modelowanie, upinanie, pielęgnacja włosów, dbałość o czystość w salonie
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Połchowo (pomorskie)

Wykonywanie czynności fryzjerskich.
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Wierzbna (podkarpackie)

FRYZJER - od 925 PLN

Praca w zawodzie
Beata Nowakowska Kosmetyka - 2016-10-27 - Kraków (małopolskie)

POMOC MAGAZYNIERA - od 2 000 PLN

pomoc w magazynie, dowóz tkanin
P.P.H. DORJANEX JANUSZ MOSIŃSKI - 2017-03-31 - Guzew (łódzkie)