Praca FREZER Poręba MBL Obróbka Sp. z o.o.

Stanowisko: FREZER

Wynagrodzenie: od 20 PLN

Zakres obowiązków: obsługa frezarki bramowej, obróbka detali na podstawie dokumentacji technicznej, dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarek

Data publikacji: 2016-01-21

Lokalizacja: Poręba (śląskie)

Pracodawca: MBL Obróbka Sp. z o.o.

Zakładowa 2, 42-480 Poręba, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
obsługa frezarki bramowej, obróbka detali na podstawie dokumentacji technicznej, dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarek

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 20 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: FREZER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Poręba

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zawierciański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Poręba

Zawód:
tokarz / frezer obrabiarek sterowanych numerycznie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 20 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, medyczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: rysunek techniczny

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagania: wykształcenie zawodowe, doświadczenie min. 2 lata, znajomość rysunku technicznego oraz obsługi frezarek bramowych

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: MBL Obróbka Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CVna rozmowę z pracodawcą proszę umawiać się telefonicznie pod nr 660 440 724

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: zawierciański

Gmina pracodawcy: Poręba

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poręba

Ulica pracodawcy: Zakładowa

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy:
produkcja konstrukcji metalowych i innych części

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu