Praca FREZER Lisewo Malborskie TADEUSZ BĄK - ZAKŁAD PRODUKCJI I USŁUG TECHNICZNYCH METO

10 Marca 18, 82-223 Lisewo Malborskie, powiat: malborski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
-Obsługa frezarki,-Wynagrodzenie do uzgodnienia,-Kontakt telefoniczny: 55 271-21-06 lub 602-703-875-Kontakt e-mail: meto (at) meto.com.pl

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 500 - 4 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FREZER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lisewo Malborskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: malborski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lichnowy

Zawód: frezer

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 500 - 4 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Nazwa pracodawcy:
TADEUSZ BĄK - ZAKŁAD PRODUKCJI I USŁUG TECHNICZNYCH METO

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: malborski

Gmina pracodawcy: Lichnowy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lisewo Malborskie

Ulica pracodawcy: 10 Marca

Numer budynku pracodawcy: 18

Profil działalności pracodawcy:
http://www.meto.com.pl/Obróbka skrawaniem, hydraulika siłowa.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

Zawód wykonywany przez pracownika: frezer