Praca FREZER DREWNA Pracze kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Pracze, powiat: milicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
obsługuje, nadzoruje oraz utrzymuje w należytym porządku i stanie technicznym różne odmiany frezarek (frezarki mechaniczne), na których obrabia elementy z drewna i tworzyw drewnianych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FREZER DREWNA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pracze

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: milicki

Zawód: frezer drewna

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Frezer drewna (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Miliczu

Wojska Polskiego 40, 56-300 Milicz, powiat: milicki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: milicki

Gmina pracodawcy: Milicz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Milicz

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 40

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Miliczu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: frezer drewna