Praca FREZER CNC (O) Wojnicz M&R Printing Equipment Poland Sp. z o.o.

Wolicka 11, 32-830 Wojnicz, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
frezowanie detali wg rysunku technicznego, pisanie prostych programów obróbczych wg zaprogramowanych cykli maszynowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 900 - 2 800 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: w zależności od doświadczenia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FREZER CNC (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wojnicz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wojnicz

Zawód:
tokarz / frezer obrabiarek sterowanych numerycznie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 900 - 2 800 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, umiejętność czytania rysunku technicznego, znajomość zagadnień z zakresu obróki i skrawania CNC, znajomość zagadnień zawodowych: frezowanie, trasowanie, wiercenie i gwintowanie. Obowiązki: frezowanie detali wg rysunku technicznego, pisanie prostych programów obróbczych wg zaprogramowanych cykli maszynowych. Praca w Wojniczu na dwie zmiany 7:00-15:00, 15:00-23:00; wynagrodzenie 1900-2800zł brutto - w zależności od kwalifikacji. Kontakt: M&R Printing Equipment Poland Sp. z o.o., 32-830 Wojnicz, ul. Wolicka 11, wcześniejszy kontakt tel. 14 678 74 00 w. 124, 667 382 252 oraz CV na e-mail: marcin.augustyn (at) mrprint.com.pl

Nazwa pracodawcy: M&R Printing Equipment Poland Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: wcześniejszy kontakt tel. i email

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: tarnowski

Gmina pracodawcy: Wojnicz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wojnicz

Ulica pracodawcy: Wolicka

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika:

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 05.02.2016