Praca FREZER Ćmachowo GELG NARZĘDZIOWNIA GRZEGORZ GRUPIŃSKI

Miejsce pracy:
64-510 Ćmachowo, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Prace frezerskie na maszynach manualnych i numerycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 11,6 - 18 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FREZER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ćmachowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: szamotulski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wronki

Zawód: frezer

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 11,6 - 18 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: wykształcenie min. zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
zaangażowanie, rzetelność, dokładność, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy

prace frezerskie na maszynach manualnych i CNC, znajomość obróbki skrawaniem i materiałoznawstwa

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: doświadczenie zawodowe powyżej roku

Nazwa pracodawcy: GELG NARZĘDZIOWNIA GRZEGORZ GRUPIŃSKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Preferowany kontakt z pracodawcą: telefoniczny, e-mail.Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: szamotulski

Gmina pracodawcy: Wronki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ćmachowo

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Zawód wykonywany przez pracownika: frezer